Skocz do zawartości
BiznesForums.pl

Malowanie ścian w biurze

Rekomendowane odpowiedzi

Darek100 Napisano 16 Kwietnia 2018 (edytowane)

Chciałbym pomalować ściany w moim biurze, najlepiej, aby malowanie zrobić w czasie gdy biuro nie pracuje, np  weekend. Zastanawiam się nad wynajęciem  firmy która zrobi malowanie, w związku z tym mam pytanie, polecicie mi jakąś firmę remontową z Warszawy? mój znajomy polecił mi ofertę tej firmy http://www.pwmig.com/oferta/weekendowe-remonty-biur.html ale nie jestem przekonany, firmy jednak nie znam i nie chciałbym brać czegoś w ciemno. Korzystał już ktoś z usług tej firmy? znajomy twierdzi, że dobrze wykonują swoją robotę, ale jednak zależy mi na większych opiniach, czym więcej pozytywnych ocen, tym rozsądniejszą decyzje podejme, będę wdzięczny za komentarze

Edytowane przez Darek100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Dariusz Kowalski Napisano 11 Września 2019

Zdecydowanie polecam dysze natryskowe! Od kiedy maluje natryskowo to oszczędzam wiele czasu i pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
CiociaAla Napisano 19 Września 2021

Mam co prawda małe biuro, ale właśnie w tym roku musiałam tam pomalować na nowo. Po pierwsze chciałam tam trochę odświeżyć, a po drugie stary kolor już nie wyglądał dobrze. Wymyśliłam teraz biel i kupiłam Śnieżkę Eko. Polecił mi ją sprzedawca w markecie. Malowałam z chłopakiem i poszło nam to super sprawnie i szybko. Farba bardzo dobrze rozprowadza się na ścianie i szybko schnie. Mam teraz ładnie białe ściany na których powiesiłam kilka obrazów, które namalowała moja przyjaciółka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
CiociaAla Napisano 8 Października 2021 (edytowane)
W dniu 19.09.2021 o 15:03, CiociaAla napisał:

Mam co prawda małe biuro, ale właśnie w tym roku musiałam tam pomalować na nowo. Po pierwsze chciałam tam trochę odświeżyć, a po drugie stary kolor już nie wyglądał dobrze. Wymyśliłam teraz biel i kupiłam Śnieżkę Eko. Polecił mi ją sprzedawca w markecie. Malowałam z chłopakiem i poszło nam to super sprawnie i szybko. Farba bardzo dobrze rozprowadza się na ścianie i szybko schnie. Mam teraz ładnie białe ściany na których powiesiłam kilka obrazów, które namalowała moja przyjaciółka

 

Edytowane przez CiociaAla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ada Napisano 28 Grudnia 2021

Ja malowałam swój niewielki gabinet farba Magnat Ceramic, Farby te znam od dawna bo maluje nimi w domu i jestem zadowolona. Jakość zasługuje na 5+ dobrze kryje i jest wydajna. Kolor wybrany dzięki testerowi wygląda bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
moniagonia Napisano 17 Lutego 2022

Nie znam, robię takie rzeczy sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Talin Napisano 10 Stycznia 2023

Bardzo fajną farbą do malowania różnego typu pomieszczeń jest farba lateksowa śnieżka barwy natury. Malowałem nia i mój gabinet w domu i pokoje dzieci. Super kryje, jest wydajna, plamoodporna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Maras Napisano 17 Stycznia 2023

@Talin ja malowałem na biało Śnieżką Eko i również sprawdziła się bardzo dobrze. Kryje ok, szybko schnie i nie chlapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się