alaa2 0 alaa2 Napisano 10 Czerwca 2021 Cześć, znacie jakąś dobrą firmę, która zajmuję się sporządzaniem deklaracji w ZUS-ie? Sąsiad polecił mi Biuro rachunkowe Gama z Warszawy. Sprawdziłam ich stronę internetową oraz zauważyłam, że opinie są bardzo pozytywne. Co uważacie, warto powierzyć im swoje sprawy finansowe? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi