Jump to content
Talin

Jakiej firmy okulary nosicie i polecacie?

Recommended Posts

Talin

Hej, jak w temacie - polećcie jakąś dobrą firmę okularów korekcyjnych. Teraz tyle tego że trudno wybrać, a optyk mam wrażenie, zawsze poleca najdroższe :)

Ada

Znam ten problem z autopsji. Niestety, muszę cię zmartwić. Tak samo jak za dobry samochód musisz zapłacić, tak i za dobre okulary też. W tym przypadku nie ma czegoś takiego jak tanie i dobre. Najnowsze i najlepsze szkła to lata badań, najnowocześniejsze technologie i materiały (zobacz sobie chociażby na stronie http://www.varilux.pl/zaufaj-essilor/  jak to wygląda), a to niestety odbija się na cenie. Ale przecież okularów nie kupujesz co roku (no chyba, że masz jakąś galopującą wadę, to może). Ja kupuję raz na 2-3 lata i uważam, że to jest coś na czym po prostu nie opłaca się oszczędzać. Bo to nie tylko kwestia komfortu, ale i zdrowia. Dlatego zaufałabym w tym przypadku optykowi i nie kombinowała na siłę.

praktyczny

Ja lubie okulary marki Ray Ban. Ostatnio wypatrzylem takie https://eyewear24.net/product-pol-28319-Ray-Ban-RX-6363-3019.html   To chyba najbardziej populerna marka. Okulary te są lekkie, wygodne i dobrze traymaja się na nosie. Kształt oprawek kwadratowy nie zawęża pola widzenia.  Spokojnie można prowadzić w nich auto.

Tatiana

Słyszałam o okularach progresywnych- podobno najpraktyczniejsze, ale sama wybrałabym chyba soczewki.

mineralna

Ja z kolei chciałabym się pozbyć okularów i zamienić je na soczewki.
Dlatego rozważam wizytę w klinice: https://blikpol.pl/soczewki-kontaktowe-dobor ,
gdzie dobiorą mi je tak, żebym nie miała problemów z noszeniem czy zakładaniem ich.
Uprawiam sport, a okulary w tym wypadku to spora przeszkoda dla mnie!

Star

Aktualnie nosze oprawki Ray bana. Na początku byłem do nich ogólnie sceptycznie nastawiony z uwagi na to, że cena nie jest niska i nie sądziłem, ze rzeczywiście będzie to taka wysoka jakość. Jednak postanowiłem kupić bo była promocja i akurat model mi się podobał bo dobrze leżał na mojej twarzy. I mam te oprawki od dobrych kilku lat, wymieniałem w tym czasie szkła dwa razy i nadal są dobre. Tak wiec potwierdzam. Nie płaci sie tutaj jedynie za firmę....

Okulary kupowałem w tym sklepie w Katowicach:

http://aurum-optics.pl/salon-staromiejska-katowice

Jest to sklep optyczny, w którym można zrobic od razu sobie badanie wzroku. Polecam, bo ceny dobre, obsługa również super ( jest to sieć. tak więc mają swoje salony  w całej Polsce)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Jak założyć firmę - krok po kroku?

Może zbierzmy jak to się robi i o czym pamitęać.   Przeczytałem już sporo a dalej mi się wszystko gmatwa, powiedzcie czy dobrze myślę:   1. przychodzę do urzędu miasta, składam wpis do CDEIG. 2. Zgłaszam firmę do ZUS i US. 3. do 25 dnia kolejnego miesiąca muszę opłacić VAT i ZUS, podatek, NFZ i złozyć księgę przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe i faktury? Na jakie konto mam przelewać vat, zus i nfz?   A co jak chcę mieć firmę od 1 marca ale uruchomić od 1 kwietnia? Wtedy pierwsze płatności zus i nfz dopiero za kwiecien? Gdzie to zglaszac potem?

in Firma

• kredyt, pożyczka na firme, czy warto?

Pieniądze na rozwój firmy, temat rzeka. Myślicie, że lepiej zaryzykować, wziąć kredyt i mieć szanse na zarobienie więcej, powiększenie biznesu, czy zostać przy tym co mam, co właściwie starcza mi spokojnie na życie i żyć bez stresu, bez zadłużenia w bankach no i bez tego całego załatwiania jeszcze zanim sie dostanie pieniądze. 

in Ogólnie o biznesie

• Jak dobrze i tanio promować firmę w internecie i nie tylko?

Witam Od kilku miesięcy posiadam własną działalność gospodarczą. Zajmuję sie sprzedawaniem usług w zakresie wynajmu sprzętu audio na imprezy dyskoteki wesela; nagraniami dźwiękowymi na planach filmowych oraz nagraniami różnych spotkań biznesowych (konferencje, posiedzenia rad nadzorczych);
      oraz oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Posiadam sporo sprzętu, bardzo profesjonalnego. Zastanawiam się jak najlepiej mogę wypromować moją firmę, trafić do klientów, niewielkim kosztem. Jest bardzo dużo serwisów które oferują reklamę typu banner ( niestety nie jest to tanie). Obawiam sie że darmowe ogłoszenia na portalach społecznościowych nie są wystarczającym miejscem na reklamę.
      Jest wiele opcji reklamy i promocji firmy, prawie wszystkie sporo kosztują, no i nie wiadomo czy przyniosą zamierzony skutek.
      Jakie waszym zdaniem są najlepsze metody reklamy firmy świadczącej usługi z nagrań dźwiękowych oraz oprawy muzycznej imprez okolicznościowych??? Chciałbym promować swoje usługi ( nagrania dźwiękowe spotkań, konferencji itp) dla firm które potrzebują takich nagrań. Jak najlepiej do nich trafić aby zachęcić moją ofertą? Dziękuję za wszystkie pomocne komentarze. 

in Marketing i Reklama

• Jak wybrać firmę kateringową na imprezę

Szykuje się nam w firmie spory event I zastanawiam się na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy kateringowej. Doradzicie? 

in Firma

• Skup samochodów Pomorskie - który wybrać?

Cześć, mam problem z wyborem skupu aut w Trójmieście. Jest kilka dobrych skupów samochodów na Pomorzu, ale szukam takiego co da mi najwięcej za mojego passata 2003. Ponoć ten daje całkiem fajne ceny - skup samochodów Pomorze. Mieliście z nim do czynienia?

in Misz Masz