Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Oferuje posrednictwo w zakupach w USA i Kanadzie w przypadkach gdy sprzedawcy nie wysylają produktow za granice, oferują wysokie koszty wysylki lub tam gdzie sens ekonomiczny ma konsolidacja zakupow z kilku zrodel i wysylka do Polski w jednej paczce najekonomiczniejszą drogą i sposobem minimalizującym szanse naliczenia oplat granicznych. Stosuje legalna metode wydatnego zanizenia lub nawet niwelacji oplat granicznych na artykuly sprowadzane spoza UE.
 3. Yesterday
 4. misha

  Gdzie teraz po OC?

  Nie tylko po OC, możecie się zgłosić do multiagencji https://unilink.pl/lista-miast/andrychow . Moja siostra się do nich zgłosiła i jest bardzo zadowolona, bo w końcu zyskała dobre i tanie ubezpieczenie do samochodu. Także można? Pewnie, że można wystarczy zasięgnąć pomocy specjalistów.
 5. Marek82

  meble biurowe

  Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Prowadząc własny biznes, musimy zadbać o jak najwięcej szczegółów bo to one robią różnicę. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to w jaki sposób zrobić pozytywne wrażenie na naszych klientach? Odpowiedź jest bardzo prosta, należy zadbać o nowoczesne urządzenie naszego gabinetu. Oprócz wygodnych krzeseł, warto jest mieć wysokiej jakości biurka do gabinetu - https://meblezych.pl/biurka-do-gabinetu Te wykonane z drewna prezentują się bardzo prestiżowo i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi. Pamiętajmy też, że są wykonane z drewna więc starczą na długie lata.
 6. Marek82

  Poszukuje pomysłu na biznes

  Jak widać doskonale po wpisach w tym temacie, każdy z nas ma inne wyobrażenie o prowadzeniu biznesu. Zdarzyło mi się przeczytać wiele książek na ten temat i mogę powiedzieć jedno, w każdej jest praktycznie mowa o znalezieniu odpowiedniej dla siebie niszy. W życiu trzeba iść za swoimi pasjami oraz zainteresowaniami więc dobrze jakby wszystko było powiązane ze sobą. Co nie zmienia faktu, że znam także osoby jakie odnoszą sukces w zupełnie innej branży niż wstępnie sobie wymarzyły. Najlepszym przykładem jest mój znajomy trudniący się z zadaniach z wykorzystaniem sprzętu do zadań ciężkich. Do tej pory korzysta z takich ofert jak podnośnik koszowy kraków - http://www.podnosnik-lacross.pl bo nikt nie oferuje na rynku sprzętu o takich parametrach. A zleceń z czasem przybywa ponieważ stawia na wysoką jakość usług.
 7. Marek82

  Wesele w 2021 roku

  Ma to jak najbardziej sens.
 8. KordianKomar

  Szukam pomysłu na prezenty dla pracowników

  Od zawsze mnie zastanawiało podejście niektórych przedsiębiorców w naszym kraju. Szukanie oszczędności w takich aspektach jak podarowanie swoim pracownikom jakiejś premii lub chociaż upominku na święta, nie może skończyć się dobrze. Szczególnie jak mówimy o doświadczonych specjalistach, którzy mogą zmieniać sobie stanowiska bez większego problemu. Musimy budować z nimi co raz to lepsze relacje więc liczy się nasz gest. Na dobrą sprawę możemy skorzystać ze sprawdzonego pomysłu jakim są kosze upominkowe jakie zamówimy bezpośrednio tutaj - https://fabulosa.pl Możemy je oczywiście dopasować indywidualnie do oczekiwań danej osoby, co jest ogromnym plusem.
 9. Tucker

  Pomysły na gadżety dla klientów

  Własny biznes to duże wyzwanie pod wieloma względami. Jednym z ważniejszych jest tworzenie własnego brandu. Możemy to zrobić na wiele sposobów, natomiast dużo będzie zależało jak bardzo nasza działalność jest rozwinięta. W początkowych fazach zawsze będziemy szukali najbardziej atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Mogą to być chociażby gadżety jakie damy swoim stałym klientom. Możemy przy okazji wykorzystać modne trendy. Z pewnością gadżety sportowe - https://polagift.pl/gadzety-sportowe trafią do bardzo szerokiego grona odbiorców. Zbuduje to przy okazji pozytywny wizerunek naszej firmy, a ludzie chętnie zaczną o nas mówić. W ten sposób zdobywa się właśnie nowych klientów.
 10. Mateusz Makarewicz

  EUR/USD. Gwarantowane 10% ROI / min msc.

  Dzien dobry, Oferta jest tymczasowo nieaktualna. Mamy juz pelen komplet. Gwarantowane ROI / msc zmniejszamy na 5% i przy nim pozostaniemy jezeli ponownie otworzymy zapisy u kolejnego brokera. Zainteresowanych do zarezerwowania miejsca zapraszam na maila mateuszmakarewicz0@gmail.com. Pozdrawiam, MM
 11. Star

  Urlop macierzyński

  Jeśli w terminie 21 dni po porodzie złożysz wniosek o zasiłek macierzyński za okres ustalony jako okres urlopu macierzyńskiego oraz urlopu rodzicielskiego w pełnym wymiarze - zasiłek macierzyński za ww. okresy będzie Ci przysługiwał w wysokości 80% podstawy wymiaru zasiłku. Jeśli nie dotrzymasz tego terminu albo Twój wniosek nie obejmuje maksymalnego należnego Ci okresu wypłaty zasiłku macierzyńskiego zasiłek macierzyński będzie Ci przysługiwał w wysokości 100% podstawy wymiaru zasiłku za okres ustalony jako okres urlopu macierzyńskiego i za okres do: 6 tygodni urlopu rodzicielskiego – w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie; 8 tygodni urlopu rodzicielskiego – w przypadku urodzenia przy jednym porodzie dwojga lub więcej dzieci; oraz 60% podstawy wymiaru zasiłku za okres ustalony jako okres urlopu rodzicielskiego przysługujący po upływie powyższych okresów. Roszczenie o wypłatę zasiłku przedawnia się po upływie 6 miesięcy od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek przysługuje. Najlepiej poczytaj sobie o tym tutaj: https://www.bebiprogram.pl/zdrowie-mamy/planuje-ciaze/wszystko-co-o-urlopie-macierzynskim-powinna-wiedziec-przyszla-mama Wszystko jest dokładniej i prościej wyjaśnione.
 12. Jarna

  Urlop macierzyński

  1) czy jeśli decyduję się na opcję pół roku 100% i pół roku 60% to czy powinnam złożyć wniosek o sam macierzyński zaraz po porodzie i potem wniosek o rodzicielski jakoś pod koniec macierzyńskiego czy od razu po porodzie oba wnioski? 2) Jeśli mój pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób to te wnioski składam do pracodawcy i jemu dostarczam inne dokumenty czy muszę się fatygować do zusu sama?
 13. Last week
 14. warto postawić na video w YouTube - bardzo podbija pozycję w Google. Czasem wpisując jakąś frazę oprócz wyników w wyszukiwarce pojawiają się proponowane filmy i w niektórych branżach nie jest trudno być na pierwszym miejscu w tym rankingu. Realizuję filmy na YouTube i social media i widzę jak video zwiększa zaangażowanie użytkowników na stronach www oraz wpływa na konwersję sprzedaży. Jeśli prowadzisz firmę koniecznie postaw na rozwój swojego kanału YouTube - nagrywaj samodzielnie albo zatrudnij specjalistę. Mateusz Paszek www.wizerunkuj.pl - Filmy dla Twojej Firmy kontakt@wizerunkuj.pl 535 515 533
 15. Star

  Budowa hali produkcyjnej

  NIe rozumiem tutaj obaw. Wiele konstrukcji stalowych wyglada obecnie naprawdę kapitalnie. ZObacz sobie np zdjęcia z działu realizacje na tej stronie https://www.mcmproject.com.pl/generalne-wykonawstwo Wszystko jest kwestią elewacji i jej wykończenia:) Zdecydowanie stal z uwagi na szybkość postawienia i łątwość rozbudowania. A wiadomo, że jak się da ładnie i taniej, to oczywiście, że warto.
 16. Firma produkcyjna - lepsza będzie jesli chodzi o koszta i wygodę stalowa hala, czy jednak budynki murowane? Zastanawiam się nad tym czy wygląd z zewnątrz ma istotne znaczenie w przypadku firmy produkcyjnej, czy olać to i robić ze stali, bo najtaniej?
 17. Wibremall

  Ankiety profesjonalne. Trudne!

  Witam serdecznie. Mam do zaoferowania profesjonalne ankiety, które sporządzę na zamówienie, składające się z trudnych pytań, oraz odpowiedzi. Jest to ambitny projekt, umożliwiający skuteczne radzenie sobie, z kontaktem z klientem. Gdyż, każdy dobrze wie, że rolą handlowca, jest przekonać klienta, a skutecznie dobrana ankieta, pozwala uzyskać 99% zainteresowania klienta, danym towarem tudzież usługą. To profesjonalne ankiety, które pozwalają zabłysnąć przy użyciu towaru, tudzież usługi, wśród klientów. Wypaść umożliwiają także na specjalistów, tudzież profesjonalistów. Samym faktem, umożliwiają na wygenerowanie skutecznego obrotu, w firmie. Pozdrawiam Serdecznie. Wibremall Petar Doda. Moją pasją są ankiety. Profesjonalne... Proszę o kontakt, tel: 509-470-526. Z SMS, Jestem zainteresowany ankietami. By kontakt z klientem miał swoją wyniosłość profesjonalizmu, firmy lub spółki...
 18. Witamy; Jesteśmy firmą działającą na terenie Beneluxu której zależy na promocji zdrowego stylu życia. Poszukujemy producentów naturalnych produktów do współpracy na terenie Holandii, Belgii i Niemiec na zasadzie dropshippingu. Preferowana integracja za pomocą API - nasz sklep działa na platformie Woocommerce. Kontakt pod numerem +31622828773 lub mailowo: gmgroupbureau @ gmail.com. Pozdrawiamy 😀.
 19. Krzysztof

  Nowe i używane części samochodowe

  Czesci do bmw potestowe. prosze o kontakt krystofer101@wp.pl
 20. patryss

  Adwokat

  Cześć, jestem przedsiębiorcą i potrzebuję pomocy w zakresie prawa inwestycji. Słyszałem od znajomej, że najlepszą kancelarią w Warszawie jest RGW. Możecie to potwierdzić, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 21. wazer

  Odzież robocza w firmie

  Polecam po prostu zmienić wykaz. Pracodawca ustala z przedstawicielami załogi tabele przydziału odzieży roboczej. Jeśli w firmie pracuje wiele osób mozna zastanowić się również nad takim wynajmem odzieży roboczej: https://stapol.pl/uslugi/wynajem-odziezy-roboczej Wygodna forma, dzięki temu zewnętrzna firma zajmuje sie dostarczaniem takiej odzieży. Jak rowneiż ewentualną wymianą czy naprawami. Cena jest ustalana indywidualnie, trzeba się po prostu z nimi skontaktować.
 22. Mateusz Makarewicz

  EUR/USD. Gwarantowane 10% ROI / min msc.

  Oferta zostaje wznowiona. Rozpoczelismy wspolprace z kolejnym brokerem. Gwarantowany ROI zmniejszamy na 7%. Zapraszam do kontaktu.
 23. Mam pytanie czy jako pracodawca można przydzielić konserwatorowi lub portierowi zamiast fartuch roboczego spodnie i koszule ? Czy nie? W wykazie norm odzieży ma wpisany fartuch A wolałbym spodnie i koszule. Czy jest jakas norma prawną?
 24. Earlier
 25. mzar

  Koszt stworzenia portalu

  Wg mnie to pewnie od 50k trzeba zacząć liczyć. Diabeł tkwi w szczegółach. Należałoby przeanalizować wszystkie opcje, ale to tak dokładnie. Zawsze można - przynajmniej na starcie - z czegoś zrezygnować, ale wg mnie 50k to trzeba liczyć, żeby to miało ręce i nogi. Zależy jeszcze czy to będzie oparte np. na WP czy jakiś dedykowany framework, bo wtedy to wg mnie koszty na starcie x2. Ogolnie poczytaj sobie jeszcze o tym frameworku. Polecam skontaktować sie z nimi https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/sklepy-internetowe/ Dobra firma, powinni Ci wszystko wycenić.
 26. Jaki jest orientacyjny koszt stworzenia portalu tylu fixly?
 27. wazer

  Aplikator do kleju

  To jaki wybierzesz zależ od wielu czynników> Najważniejszy jest oczywiście rodzaj kleju. Niektóre typy wymagają bowiem specjalnych aplikatorów i niemożliwe jest rozprowadzenie ich przy pomocy innego sprzętu. Należą do nich m.in. kleje reaktywne POR lub PUR. Podobnie jest w przypadku klejów poliamidowych. Od siebie jednak polecam ten produkt: https://melkib.com/dozownik-dyspenser-polautomatyczny-/-automatyczn Daje radę w wielu zastosowaniach.
 28. Krzysztof

  Wspolpraca

  Szukam do współpracy osób prywatnych jak i firmy.. Posiadam towary typu: Obuwie marki nike,puma,reebok itp.. Stock ubrań ze sklepów Zalando (orginalne) Częsci do samchodów marki bmw potestowe.. Zdarzaja sie równiez takie towary jak np meble,dzwi wewnętrzne Palety ze zwrotow konsumnckich Narzedzia einnhal Dla kazdego cos Zapraszam do współpracy..poczatkowo przez e-mail krystofer101@wp.pl a potem wymieniamy sie nr tel Zapraszam do współpracy.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...