Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. gabrysia21

  Wzięcie kredytu leasingowego

  Nie polecam tego
 3. fiona45

  Wycieczka

  O to jak klimat górski to warto zabrać ze sobą ciepłe skarpety. Fajne modele znajdziesz na pewno na; http://fabrykaskarpet.pl . Wybór spory i ceny dobre. Czasem warto poszukać czegoś praktycznego, ciepłego i wygodnego zwłaszcza na takie wycieczki. A najtaniej jednak wychodzą wycieczki samemu zorganizowane moim zdaniem.
 4. A dofinansowanie to wynosi do 80%, w niektórych przypadkach nawet i 100. Teraz szlagierem jest RODO, a może ktoś z twoich pracowników nie ma jeszcze prawa jazdy ? Robimy też nietypowe szkolenia jak pilotaż ultralekkich maszyn, nurkowanie, prace podwodne. Nie ma jeszcze takiego szkolenia jak byś chciał ? My je wymyślimy, opracujemy, przeprowadzimy. Zainteresowane firmy proszę o podanie kontaktu telefonicznego na PW.
 5. Stanowisko - to do uzgodnienia w zależności od predyspozycji i chęci kandydata/kandydatki. Firma wielobranżowa zajmująca się m.in. szkoleniami. Atrakcyjne benefity - np loty widokowo-zapoznawcze, kursy pilotażu, nurkowania, jazdy 4x4 innowycyjnymi pojazdami. Proszę o podanie nr telefonu, albo ja podam w odpowiedzi na PW. Chorzów i pobliskie miasta.
 6. Ostatni tydzień
 7. Poznaj biznes z dochodem pasywnym, na dłużej. Revshare firmowy. Wpłaty dokonasz poprzez Pay Pal jak i przez zwykłe konto bankowe, oraz wszelkie inne procesory. Jedyny taki revshare gdzie zakupione paczki nigdy nie wygasają. Na start dostajesz 1 adpak za 10 $ , wyrabia Ci 1 $. Następnie kupujesz swoje i masz stale wzrastający dochód. Linia poleceń 10, 5, 2 %. Faza prelaunch, zarabiasz 2 % dziennie. Tu łatwo zbudujesz biznes poprzez polecenia. Wszystkie języki na stronie. Poznaj biznes i korzystaj https://biznesinwestycje.pl.tl/Crypto-300-Klub.htm
 8. Dzień dobry, polecam https://get-lead.pl/ Firma zajmuje się wyszukiwaniem klientów w Polsce i za granicą. Mogą skonatkować z hurtownią, pośrednikiem, siecią. Bardzo duża skuteczność! Ponad 300 obsłużonych firm, 50 rynków.
 9. MIgo

  Export towaru za granicę szukam odbiorcy

  Dzień dobry, polecam https://get-lead.pl/ Firma zajmuje się wyszukiwaniem klientów w Polsce i za granicą. Mogą skonatkować z hurtownią, pośrednikiem, siecią. Bardzo duża skuteczność! Ponad 300 obsłużonych firm, 50 rynków.
 10. MIgo

  Export - jak znaleść odbiorców

  Dzień dobry, polecam https://get-lead.pl/ Firma zajmuje się wyszukiwaniem klientów w Polsce i za granicą. Bardzo duża skuteczność! Ponad 300 obsłużonych firm, 50 rynków.
 11. Dzień dobry, może warto skorzystać z zewnętrznej firmy, która wyszuka odbiorców ? POlecam https://get-lead.pl/ Pozdrawiam, Łukasz
 12. MIgo

  Eksport na rynek niemiecki

  Polecam https://get-lead.pl/ która dociera do potencjalnych klientów. Może skontaktować Pana z hurtowniami, sieciami, pośrednikami etc.
 13. Witam, nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem klientów zagranicznych dla naszych partnerów. Działania zrealizowaliśmy w ponad 50 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.get-lead.pl/ Pozdrawiam, Łukasz
 14. Dzień dobry, gdyby ktoś był zainteresowany pozyskaniem nowych klientów w Polsce lub za granicą, to polecam Get-Lead.Pl. SPecjalizujemy się w kojarzeniu partnerów handlowych. Więcej można znaleźć na stronie http://www.get-lead.pl/ Ponad 300 obsłużonych firm, 50 rynków, 20 branż.
 15. Kamilswiatt

  Pisanie światłem tablica dla dzieci

  Wolin
 16. Navig

  Jak reklamujecie swoje firmy?

  "wzmocni wizerunek mojej firmy" - wątpię. Ja pracuję głównie dzięki poleceniom i content marketingowi. Do tego dużo się udzielam w mediach społecznościowych i pomagam użytkownikom, często potem wchodzą na moją stronę z pytaniami lub zamówieniami.
 17. Navig

  Sklep internetowy dla świeżaków

  Przeczytaj na początek ten wpis: https://michalskup.pl/sklep-internetowy-na-co-zwrocic-uwage/
 18. krystiankrystian

  Sklep internetowy dla świeżaków

  No trochę tak i wydaje mi się, że na początek, później z resztą też wystarczająca dla ciebie będzie opcja oferowana przez jakieś oprogramowanie do prowadzenia takiego sklepu i wtedy serio, sklep jest oparty na szablonie, Ty masz panel którym go obsługujesz, dodajesz zdjecia produktów opisy ceny i tyle.. chociażby takie cacko jak https://sellingo.pl/ gdzie masz optymalizacje w pakiecie, więc nic cie to nie interesuje, wszystkie potrzebne instrumenty słuzące do sprzedaży w jednym miejscu, integracje z kurierami.. no wydaje mi się, ze nie warto się bawić w cuda na kiju skoro przy najwyższym pakiecie, którego pewnie nie potrzebujesz wygląda to cenowo bardziej interesujaco niz oplacenie domeny, serwera, firmy ktora bedzie to optymalizowac i osobnego programu do obsługi takiego sklepu. Ale to tylko moja subiektywna opinia.
 19. Marcel

  Rozwój firmy...

  Ja wolę rozwijać biznes za gotówkę. Teraz poszerzam działalność o magazyn. I zastanawiam się nad programem faktury.pl. Ma moduł magazynowy i wydaje mi się bardzo funkcjonalny. Nie chciałbym korzystać z kilku rożnych programów. A ten można skonfigurować z programem księgowej. Korzystacie z programów do fakturowania itp.?
 20. Tak jak w tytule. Szukamy osoby, która zostanie właścicielem albo też prezesem spółki. Dajemy przy tym możliwość prowadzenia bardzo ciekawego i lukratywnego biznesu w innowacyjnej branży. Proszę o kontakt z podaniem nr-u telefonu najlepiej PW, inne odpowiedzi będą ignorowane.
 21. Okej gdybyś miała jakiekolwiek pytania to śmiało postaram się odpowiedzieć.
 22. Oceanborn

  zainwestuję 200 tysięcy lub więcej..

  a możesz podać przykłady realizacji ? Chciałbym wiedzieć jakie to mniej więcej są pieniądze i co ile kosztuje, zresztą pewnie nie tylko ja ale i inni potencjalnie zainteresowani współpracą z Wami byli by ciekawi.
 23. dąbek_91

  Sklep internetowy dla świeżaków

  Zajmujesz się takimi rzeczami?
 24. OEMbranding

  zainwestuję 200 tysięcy lub więcej..

  Witam, wyprodukujemy w chinach dowolny produkt. Możesz również stworzyć własną markę elektroniczna czy też odzieżową. Również jest możliwość zostania wyłącznym dystrybutorem istniejących marek.
 25. OEMbranding

  Import z Chin - Allegro - Pytania

  Witam, jeżeli aktualne to mogę pomóc.
 26. Poszukuje możliwości zakupu opon/ Kol z aut potestowych z Niemiec
 27. Yqiron

  zainwestuję 200 tysięcy lub więcej..

  Mam możliwość sprowadzenia hurtowych ilości sprzętu AGD po dobrej cenie. Zapraszam do kontaktu.
 1. Załaduj więcej aktywności
×