Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. szczurek29

  Szukam pomysłu na biznes

  Może dobrym pomysłem będzie założenie firmy wykańczającej wnętrza pod klucz? Tak jak to robi https://bbconstruction.pl/, klienci są bardzo zadowoleni a zleceń jak widać cały czas przybywa.
 3. molotov25

  Towary importowane

  Również bardzo proszę o ofertę: bal-com@gazeta.pl
 4. biznik4

  Wybór formy prawnej firmy

  W firmie czasem potrzeba porady prawnej, więc pomoc adwokata może się przydać. Także tutaj http://kancelaria-gizinski.com/kancelaria-prawo-pracy-warszawa-adwokat/ można znaleźć dobrego, który ma doświadczenie w prawie pracy. W razie czego będzie w stanie nam pomóc, przygotować odpowiednie dokumenty.
 5. mzar

  Oferty bankowe 2019 r.

  Istnieje jakaś tam konkurencja pomiędzy bankami. Nie można powiedzieć, że nie ma takowej. I dobrze, że jest, bo jednak poszczególne banki (może nie wszystkie, ale część) konkuruje ze sobą cenowo. Proponuję jeszcze sprawdzić takie banki oraz ich oferty jak Millenium, PKO BP, BGŻ BNP Paribas czy ING Bank Śląski. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php
 6. biznik4

  Jak założyć firmę - krok po kroku?

  U siebie w firmie na pewno trzeba mieć niezawodny internet https://www.koba.pl/internet/ Teraz jednak sporo rzeczy też się załatwia przez internet, więc jest to konieczne, żeby internet nam się nie wieszał. Wybieraliście już pakiet dla siebie? Tutaj są dość korzystne.
 7. mzar

  Uchylenie planu spłaty wierzycieli

  Można takie rzeczy przeprowadzić, ale muszą ku temu przejść istotne przesłanki. Uruchamia się przewód sądowy w którym będzie się chciało doprowadzić do upadłości konsumenckiej. Bo dopiero upadłość konsumencka jest w stanie doprowadzić do nowych ustaleń i nowego harmonogramu spłaty bądź wręcz zawieszenia spłaty. Tematyka ta trochę szerzej została jeszcze tutaj opisana: http://eupadlosci.pl/uchylenie-planu-splaty-wierzycieli/
 8. Yesterday
 9. arturas

  VW potestowe

  Witam. Jestem mocno zainteResowany proszę o kontakt s_max@wp.pl szukam tez kontaktu do części BMW
 10. Witam!! Jakiś czas temu założyłem biznes w internecie i jak się okazało można na tym zarobić wiele. Jak w każdym poważnym biznesie trzeba włożyć żeby wyjąć. Jak to działa? Wystarczy zainwestować pieniądze i później raz dziennie oglądać reklamy. W zależności od wkładu zarobki są różne. Oczywiście czym więcej zainwestujesz tym więcej zarobisz. Ale nie ma limitów ile trzeba zainwestować. Inwestujesz ile dasz radę. Po obejrzeniu reklam co trwa około 3-5min dziennie, jesteś zakwalifikowany do zarabiania pieniędzy. Naliczenia są mniej więcej co godzinę. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, pomogę ci i poprowadzę na początku. Link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r
 11. Stokrotka87

  Automatyka przemysłowa

  Wiesz co, ja osobiście jestem zielona w tym temacie. Nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi. Jednak wiem, że przykładowo części różnego typu mój brat do swojej firmy kupuje zawsze tutaj https://indual.pl/kategoria-produktu/automatyka-przemyslowa/przekazniki-i-styczniki/ . Możesz sobie sprawdzić co interesowałoby Cię i jakie tam są ceny. Myślę, że ten namiar ci się przyda.
 12. Nie wynajmowałbym mieszkania bez ubezpieczenia. To jest tak naturalne jak oddychanie. I nie można zatajać faktu, że mieszkanie jest wynajmowane. Chodzi o to, aby później nie dawać podstaw towarzystwu ubezpieczeniowemu aby podważało zasadność wypłaty odszkodowania. Koszt polisy nie jest zbyt wysoki, a na pewno nie jest znacnzie wyższy niż mieszkania które nie jest wynajmowane. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzic: https://wygodnie.pl/porady/ubezpieczenie-wynajmowanego-mieszkania Porównywarka ubezpieczeniowa.
 13. supi

  Kupię towar w dobrej Cenie Każdy

  Kupuje pan mniejsze rzeczy?
 14. supi

  Mega okazja

  300szt towaru w tym szklo hartowane portfele etui na dokumenty latarki.Wszystko okolo 90gr od sztuki calosc 290zl.Jakby to sprzedac za 6zl 50gr od sztuki to jest 2000zl.Mozna odebrac osobiscie.Mam jeszcze 22szt starych nie kompletnych laptopow w sumie za nie 220zl.Czyli 510zl za wszystko do negocjacji.Jesli macie do katowic duzo km odlicze wam koszt albo polowe za paliwo.
 15. Last week
 16. Frankie33

  Systemy ERP i CRM

  Nie każda firma potrzebuje od razu ERP. Mniejsze firmy mogą wybrać dedykowane pod dana funkcję oprogramowanie lub wykupić tylko dany moduł erp. Taki sytem crm online np. https://bs4.pl/ możesz czakiem łatwo wdrożyć u siebie, bo nie są to trudne i obsłudze narzędzia.
 17. Frankie33

  obowiązki pracodawcy

  Obowiązkowe jest to co, wynika z kodeksu pracy, jeśli zawierasz taka umowę. Trochę to inaczej wygląda przy umowach cywilnoprawnych.
 18. viktorius

  Ostrzegam przed Jakub Weis

  Witam ponownie. Poszukałem głębiej i dla wszystkich zainteresowanych ich ofertą zachęcam aby się dwa razy zastanowili. Dzisiaj Marcin Klos ponownie do mnie zadzwonił i po wytknięciu mu próby oszustwa rozłączył się. Strona bestofusacorp.com przekierowuje na stronę americanenterprisecorp.com. Domena bestofusacorp.com została zarejestrowana w 2016 przez Panią Lidia Jahnas (domainbigdata.com). Szukając informacji na temat tej domeny można znaleźć temat na forum.gazeta.pl w którym ludzie ostrzegają przed Linda Johnson, Linda Jackson bądź Karolina, Carolina Morgan, Chris Jasiński, Kristian, Kris Soliński,Jacob Weiss. Wysyłali oferty z Bestintheusa, Bella Decor Corp., Bella International holding ventures,Master United USA Corp. Ludzie nawet z zagranicy ostrzegają przed nimi np. na checkbca.org. Opinie wskazują na to że te osoby nie wysyłają towaru, a po wpłacie kontakt się urywa. Oferty są wysyłane przez ludzi o różnych imieniach i nazwiskach. Dzwonią zawsze z numeru prywatnego. Raz dzwonili do mnie z numeru belgijskiego. Pozdrawiam i niech to będzie przestroga dla wszystkich.
 19. prawopasazer

  Nasze hobby

  Moim hobby jest podróżowanie i jak mam okazję i zdarza się długi weekend to staram się wykupywać loty do ciekawych miejsc i je zwiedzać. Często podróżując samolotem zawsze warto mieć na uwadze że są różne sytuacje i nie raz muszę dochodzić swoich praw i zawsze mogę liczyć na nich prawopasazera.pl.
 20. Matteo

  Pakiety oryginalnych części samochodowych

  Witam,można wiecej informacji ?
 21. Viktoria

  prezenty dla dziecka

  Dostaliśmy w prezencie na roczek sesję zdjęciową i jest to świetny prezent. Jednak w przypadku komunii warto ustalić to rodzicami, gdyż mogą już mieć coś zaplanowane : )
 22. Witam, Sprzedamy pakiety oryginalnych części samochodowych. Dostępne marki. - Audi - VW - BMW - Mini - Mercedes - Seat - Skoda Szukamy stałych odbiorców na terenie Polski oraz krajach Europy Wschodniej. Pozdrawiam.
 23. A jakiej pracy szukasz? Moja kuzynka wyjechała do Niemiec i pracuje jako opiekunka starszych osób, jest to praca legalna. Korzystała z pośrednictwa firmy Medira https://www.medira.pl/oferty-pracy i jest zadowolona. W zasadzie jedynym wymaganiem była znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Firma zapewniła jej transport na miejsce, a także zakwaterowanie i wyżywienie. Zerknij sobie na ich ofertę.
 24. Ada

  Fajne perfumy

  Po to jest forum, żeby pytać. Perfum jest taki wybór, że faktycznie można dostać zawrotu głowy. A prawda jest taka, że w drogerii jak zaczniesz szukać to i tak powinno się sprawdzać za jednym razem tylko 5 zapachów, bo więcej to już zmysły nie są w stanie odpowiednio ocenić. Co zaś do samych perfum, to jedne z moich ulubionych (szczególnie na wiosnę) to https://perfumy.pl/firm-pol-58-Carolina-Herrera.html są świeże i zmysłowe. Oczywiście mam na myśli perfumy damskie. Męskie są bardziej ostre (kupowałam pod choinkę bratu), ale też mi się bardzo podobały (inaczej bym nie kupiła). Pewnie, że nie masz pewności, że Tobie się spodobają, ale warto spróbować.
 25. Posiadam mieszkanie pod wynajem. Poważnie zastanawiamy się nad możliwością jego wynajęcia w celu maksymalizacji zysków. Otwartą pozostaje kwestia ubezpieczenia. Czy ubezpieczenia mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem, ma jakieś inne zapisy jeżeli chodzi o OWU?
 26. Jakie konsekwencje przynosi uchylenie planu spłaty wierzycieli?
 27. wiliamss

  Kupie towar na dalsza sprzedaż

  Witam. Jeśli interesują Pana pieluchy dada to chętnie prześlę ofertę. Pozdrawiam
 28. wiliamss

  Kupię towar w dobrej Cenie Każdy

  Witam. Jeśli interesują Pana pieluszki dada to chętnie prześlę ofertę. Pozdrawiam
 1. Load more activity
×