Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdaa

Telefon na abonament czy kartę?

Polecane posty

Magdaa

W jakiej sieci opłaca się obecnie miec telefon na abonament lub kartę? Niby porównywałam oferty w Komórkomacie, ale nie do końca jestem przekonana. W jakiej sieci macie telefony? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobne tematy

• Aplikacja na telefon

Witam. Zaczne od tego ze po studiach w 2010r wpadlem na pomysl aby stworzyć platforme na ktorej mozna wstawiac zdj i filmy a ktore po obejrzeniu automatycznie będą kasowane. Pomyślałem ze to idiotyczny pomysl i sie nie sprawdzi. No wlasnie i tak powstal snapchat. Teraz nie chce zmarnowac kolejnego pomyslu a mysle o nim juz od ponad roku. (A który ktos w koncu wprowadzi)Mysle nad wprowadzeniem aplikacji na telefon. Ale to co wymyslilem to cos nowego czego jeszcze nie ma na rynku. To aplikacja spolecznosciowa ktora pozwoli ludziom spotykac sie, odnaleźć i spedzac ze soba czas oraz nie tylko to. Oparte to bedzie po jakimś czasie na fb badoo oraz mapach google a takze wspólnych zamilowaniach i wspolnym spedzaniu czasu. Aplikacja jest dla kazdej grupy wiekowej dla osob ktore chcą sie poznac, pojsc do kina, cos zjesc lub sie zabawić i oczekuja czegos nowego. Sądzę ze predzej czy pozniej dojdzie do tego ze taka Aplikacja zostanie stworzona bo jest po prostu potrzebna. Wnioskuje to po rozwoju fb i w jakim kierunku to podąża.  Problemem sa pieniadze. Potrzebuje zdecydowanego inwestora który bedzie mial wizję taką jak ja i zobaczy swiatelko w tunelu. Aplikacja ta bedzie bardzo zlozona w miare mozliwosci rozwijana i dodawane kolejne funkcje i mozliwosci dlatego wspolpraca musi byc długoterminowa.  Koszt takiej aplikacji zaczyna sie od 50 000zl ale sadze ze w zaawansowanej formie bedzie to nawet 100 000 tys. Plus do tego koszt reklam. Nie tylko w internecie ale rowniez w radiu a pozniejszym czasie w tv. Bez dobrej reklamy inwestycja nie zwróci sie a o niej musi uslyszec kazdy. Jakie profity oferuje inwestorowi? Przede wszystkim reklamy firm ktore beda chcialy sie reklamowac na aplikacji. A to bedzie glownym zrodlem dochodu. Po drugie z ilosci osob ktore bedzie korzystac z danej aplikacji. Najpierw stworzymy aplikacje na nasz kraj by w krotkim czasie zrobic je na Europe i caly Świat. Z aplikacji bedzie korzystal każdy. Bedzie to prosta ale jakze funkcjonalna platforma spolecznosciowa. Dostep i uzywanie tej aplikacji przez ogromną rzesze ludzi spowoduje ze bedzie mozna zainteresowac sie o dodatkowych profitach.   Po wiecej zapraszam inwestorów na PW.

w Szukam inwestora

• Dobry telefon dla biznesu?

Czy możecie podpowiedzieć jaki smartfon warto mieć do firmy? Przeglądałam na Komórkomacie, rozważam zakup Samsunga albo I Phone, ale do końca nie wiem. Czy możecie coś podpowiedzieć? 

w Firma

• Jakiej firmy okulary nosicie i polecacie?

Hej, jak w temacie - polećcie jakąś dobrą firmę okularów korekcyjnych. Teraz tyle tego że trudno wybrać, a optyk mam wrażenie, zawsze poleca najdroższe

w Misz Masz

• Zaopatrzę każdy sklep i hurtownie moto, także duże sieci

JW. Proponuję zaopatrzenie mniejszych lub większych sklepów i hurtowni motoryzacyjnych w filtry samochodowe FILTRON Zapraszam także partnerów dużych sieci motoryzacyjnych. Wysyłka cały kraj. Ceny niższe niż u oficjalnych dystrybutorów    

w Oferty Towar