calour 0 Napisano 20 Października 2023 Majsterkowicze jaka zagłębiarkę polecacie do cięcia płyty meblowej, do domowego użytku, żeby nie kosztowała miliony. Rozglądałam się za Titan ale ciężko dostać z prowadnicą. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi
mzar 0 Napisano 20 Października 2023 Tanio a solidnie to dedra sas all (jezeli chodzi o system aku) - tylko trzeba zmienić tarcze na coś lepszego (już makita 60z ładnie tnie laminaty). Kurde teraz doczytałem że z prowadnica .... niestety jak ja kupowałem nie było. Może w końcu dorobili. W domowych zastosowaniach( z takim przeznaczeniem kupiona) używam ścisków i poziomic/łat. Ale na robocie u klienta bym tak nie robił. Narzędzi do warsztatu, takich jak klucze szukaj tutaj https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/klucze-narzedzia-reczne/ Mają dobre ceny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi