calour 0 Napisano 11 Marca Babki, które pracują w biurach, w jakich butach chodzicie do pracy w okresie marzec - kwiecień gdy jest w miarę ciepło? Pomocy... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi
Jarna 0 Napisano 11 Marca Ja chodzę tylko w sukienkach (nie mam ani jednych spodni) noszę kozaki albo kowbojki, w pracy zmieniam na baleriny. Ogólnie unikam butów na wysokim obcasie Wygoda jest dla mnie najważniejsza. Jak zrobi się cieplej będę nosiła sandałki: https://lamanti.pl/kategoria/sandaly/ Jak dla mnie najwygodniejsze 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi