Skocz do zawartości
calour
calour

Jakie buty nosicie obecnie w biurach?

Rekomendowane odpowiedzi

calour
calour

Babki, które pracują w biurach, w jakich butach chodzicie do pracy w okresie marzec - kwiecień gdy jest w miarę ciepło? Pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jarna
Jarna

Ja chodzę tylko w sukienkach (nie mam ani jednych spodni) noszę kozaki albo kowbojki, w pracy zmieniam na baleriny. Ogólnie unikam butów na wysokim obcasie Wygoda jest dla mnie najważniejsza.

Jak zrobi się cieplej będę nosiła sandałki:

https://lamanti.pl/kategoria/sandaly/

Jak dla mnie najwygodniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...