Skocz do zawartości
magda21

Handlowiec/Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Polecane posty

magda21
Napisano (edytowany)

Dzień Dobry

Tak jak w temacie szukam sprzedawców na portalach aukcyjnych allegro, ebay oraz amazon. Mile widziane doświadczenie w obsłudze tych portalów oraz min. podstawy języka angielskiego.

W celu zabezpieczenia obydwu stron możemy przygotować stosowną umowę, która będzie chroniła nasze interesy.

Produkty które mamy obecnie w sprzedaży do drukarki 3D oraz smartfony różnych marek.

Jesteśmy na etapie wstępnych rozmów z producentami oraz hurtownikami z EU oraz Chin, aby wprowadzić większy asortyment do naszej sprzedaży.

Szacowane zarobki zależą od własnego zaangażowania, ale tak oscylując są w granicach 1000-2000 złotych przy pierwszym miesiącu naszej współpracy.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o wiadomość prywatną. Każdemu w miarę możliwości będę starała się odpisać.

Edytowano przez magda21

Sebastian L.

Witam Pani Magdo, 

Mozna troche wiecej informacji prywatnie?

Pozdrawiam.

Oceanborn
Napisano (edytowany)

Wg mnie nie ma sensu zawracać sobie głowy tą panią. Ona nawet boi się podać swojego numeru telefonu. Biznes nie jest dla ludzi pozbawionych odwagi cywilnej. A może to fobia społeczna ...

Edytowano przez Oceanborn

Sebastian L.
45 minutes ago, Oceanborn said:

Wg mnie nie ma sensu zawracać sobie głowy tą panią. Ona nawet boi się podać swojego numeru telefonu. Biznes nie jest dla ludzi pozbawionych odwagi cywilnej. A może to fobia społeczna ...

Szczerze, nie dziwie sie. Tez bym nie podal na forum numeru telefonu (chyba ze w prywatnej wiadomosci). Jak narazie kazdy moze sobie wejsc na forum i bez rejestrowania na forum, sobie wejsc i znalesc kogos numeru telefonu, ktory moze byc uzyty do bardzo wielu rzeczy ;) 

Oceanborn
Napisano (edytowany)
3 hours ago, Sebastian L. said:

Szczerze, nie dziwie sie. Tez bym nie podal na forum numeru telefonu (chyba ze w prywatnej wiadomosci).

No właśnie w pw nie chce podać.

3 hours ago, Sebastian L. said:

Jak narazie kazdy moze sobie wejsc na forum i bez rejestrowania na forum, sobie wejsc i znalesc kogos numeru telefonu, ktory moze byc uzyty do bardzo wielu rzeczy ;) 

Ciekaw jestem do czego ktoś może użyć numeru. Napisz, może się czegoś nowego nauczę.

Z tego co wiem większość normalnie działających firm ma swoją stronę internetową, a w niej wypisane dane kontaktowe.

Edytowano przez Oceanborn

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się