Jump to content
ola27
ola27

Panele fotowoltaiczne

Recommended Posts

ola27
ola27

Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zainstalowania paneli słonecznych na swoim dachu, koniecznie powinien odwiedzić stronę http://solar-planet.pl/ . Jest to profesjonalna firma oferująca instalacje fotowoltaiczne w jakości PREMIUM. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona!

Share this post


Link to post
Ada
Ada

Bardzo dobrym pomysłem, jeśli chcecie prowadzić firmę jest zadbanie o to by mieć w niej prąd z odnawialnych źródeł energii - a panele fotowoltaiczne to najlepsze rozwiązanie. Nam w firmie panele montowała Eco Voltaika -  www.ecovoltaika.eu i jesteśmy z jej usługi zadowoleni. Firma działa na terenie całej Polski, przyjmuje zlecenia niezależnie do ich wielkości (więc nie tylko robi instalacje dla firm, ale także dla domów jednorodzinnych). Zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy chętnie wszystko wytłumaczą i doradzą. Mają setki zrealizowanych inwestycji i są firmą godną zaufania.

Share this post


Link to post
Myszka
Myszka

Decydując się na inwestycję w panele fotowoltaiczne warto wiedzieć, że aby to wszystko dobrze działało najważniejszy jest projekt. Projekt taki powinien być wykonany pod indywidualne potrzeby każdego domostwa aby móc w 100% wykorzystać potencjał poczynionej inwestycji. U nas całość prac od projekty, montaż po pomoc w ubieganiu się o dopłatę pomógł nam Sunclever. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...