Jump to content
Karolina647
Karolina647

Reklamowanie firmy

Recommended Posts

Karolina647
Karolina647

Witam, jeśli otwierasz firmę zachęcam do skorzystania z oferty krówki z własnym nadrukiem dzięki temu będziesz mógł podarować klientom słodką przekąskę z logiem Twoim firmy. Dzięki temu twój biznes może przykuć uwagę klientów.

Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Piotr99
Piotr99

Wspaniały pomysł dla firm, które rozdają swoim firmom prezenty. Ale jednak bardzo ważne jest dbanie o klienta indywidualnego i postawienie na marketing online. Znalezienie dobrej agencji marketingowej wymaga poświęceń, ale może przynieść zniewalające efekty i krówki wtedy nie będą potrzebne ;) 

Share this post


Link to post
Lembicz.pl
Lembicz.pl

Każdy sposób na zainteresowanie i zdobycie klienta jest dobry. O tym jak działa marketing pisałem nie raz na blogu o marketingu Lembicz.pl . Co prawda nie było tam nic na temat krówek (jeszcze), ale przydatny może być artykuł o agencjach marketingowych w Warszawie gdzie polecam te sprawiające wrażenie profesjonalnych.

Share this post


Link to post
Ddroz
Ddroz

Raczej takie produkty z nadrukiem sprawdzają się wyłącznie na targach i wydarzeniach, które w dzisiejszych czasach są niedozwolone ze względu na pandemię 😛 Teraz radziłabym postawić na marketing internetowy, jesli chcesz coś zdziałać.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...