Jump to content
Sign in to follow this  
romi
romi

Przemysł

Recommended Posts

romi
romi

Przemysł i wszystko, co z nim związane. Kogo możecie polecić do wykonawstwa? Do tego interesują mnie teraz mocno piece przemysłowe, czy możecie coś konkretnego polecić? 

Share this post


Link to post
farn
farn

Posiadamy kocioł automatyczny na pellet (na biomasę) z serii GRANULECOU, który kupiliśmy od producenta Compte Fortech http://compte-fortech.eu/p/kotly-na-pelet-seria-granuleco z Chojnic. Jeżeli chcesz kupić dobry piec, to zdecydowanie możesz postawić na niego. U nas sprawdza się doskonale, jest wyposażony w podajnik ślimakowy, dzięki któremu jest w stanie samodzielnie usuwać popiół, na czym mocno nam zależało. Kocioł pracuje non stop, nieprzerwanie, a mimo tego nic złego się z nim nie dzieje, działa przez cały czas tak samo dobrze. 

Share this post


Link to post
mall
mall
Jak macie maszyny to na pewno przyda wam się centralne smarowanie. My takie systemy kupiliśmy od Układy Centralnego Smarowania https://ucs.net.pl/uklady-centralnego-smarowania/ , to firma z Sadów. Oni maja w swojej ofercie produkty marki DropsA,  które są bardzo wysokiej jakości. To automatyczne systemy, działają u nas bardzo dobrze, świetnie nam się sprawdzają. One odpowiadają za sprawne działanie naszych maszyn, a za same systemy odpowiada u nas właśnie ta firma, oni je zamontowali i dostosowali do naszego zapotrzebowania, polecam. 
 

Share this post


Link to post
wirn
wirn

W naszym przypadku bardzo ważne jest zainstalowanie osuszaczy powietrza. Posiadamy osuszacze adsorpcyjne wykorzystujące technologię opartą na wykorzystaniu materiałów naturalnie suszących, one są z serii AD (Air Dry), które potrafią osuszać nawet w ekstremalnych temperaturach (poniżej 0 °C) i bardzo niskich wartościach wilgotności. Kupiliśmy je z firmy AIRCOOL https://www.humac.pl/osuszacze-adsorpcyjne z Wałbrzycha, działają niezawodnie, dobrze nam się sprawdzają, są też w atrakcyjnych cenach, polecam. 

 

Share this post


Link to post
brem
brem

Bardzo się cieszę, że ktoś tu tworzy taką bazę firm. Sam chętnie polecę firm, u której zaopatrywaliśmy się w systemy do ciągłego monitorowania naszych urządzeń, one monitorują ich drgania oraz wibracje, jest to MBJ electronics https://mbj.com.pl/produkty/systemy-ciaglego-monitorowania/ z Krakowa. Ich mierniki i systemy spisują się bardzo dobrze, działają niezawodnie. W firmie tej kupiliśmy także urządzenia do zamontowania tych systemów, które tak naprawdę są niezbędne do ich prawidłowego działania. Ceny mają korzystne, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...