Jump to content
Marek
Marek

Wiadomosc dla klientow Promarex a takze dla wszystkich zainteresownych w nieograniczonym dostepie do portali internetowych poza UE.

Recommended Posts

Marek
Marek

Jak zaradzic blokadom internetowym bazujacym na twoim adresie IP?

RODO (rozporządzene o ochronie danych osobowych) wprowadzilo ograniczenia (na domiar juz istniejacych, nalozoych przez niektore sklepy) dla internetowiczow z EU.

Strony przestaly sie wyswietlac chetnym pragnacym przejrzec oferte zakupow np. w www.tommy.com czy www.pipesandcigars.com a takze wielu innych. Europejskie odpowiedniki sklepow posadaja inny asortyment a takze o wyzszych cenach poniewaz doliczany jest do nich VAT.

Jest na to rada: po zainstalowaniu VPN z https://protonvpn.com (oferuja 7 darmowych dni) , wybraniu np. USA otrzymasz amerykanskie IP i blokady zostana usuniete.

Edited by Marek

Share this post


Link to post
olowek
olowek

RODO - Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy, które weszło w życie 25 maja 2018 roku. Szkolenie to pozwoli Ci poznać wytyczne jak przygotować firmę do zmian, aby prawidłowo przetwarzać dane osobowe i uniknąć wysokich kar. Na szkoleniu http://www.kuznia-kadr.pl/ dowiesz się jak przygotować firmę do RODO, dowiesz się również czym jest przetwarzanie danych a czym profilowanie. Oprócz tego na stronie możesz przeczytać w jakim mieście się odbywają takie szkolenia oraz w jakich terminach.

 

Share this post


Link to post
ChiliPalmerias
ChiliPalmerias

Obecnie chyba najlepszy moment na wejście w ten biznes. Czasy kryzysu i korona wirusa, oznaczają wiele upadłości firm i jednocześnie względnie niską konkurencję podczas licytacji online. Jeżeli ktoś miał tego farta, że trzymał kapitał na chude lata to czas zacząć go pomnażać. Na Ronta.pl znajdziecie wszystko: licytacje komornicze, postępowania upadłościowe firm a także aukcje likwidacyjne, związane z zamykaniem firm bez procesu upadłościowego. 

Wszystkim życzę powodzenia!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...