Skocz do zawartości
Adix7858

Chciałbym spełnić marzenia kilku osób...

Polecane posty

Adix7858

Witajcie. Potrzebuje sposobu bądź dodatkowej pracy, dzięki której będzie możliwa realizacja marzeń kilku kobiet, które nie do końca wierzą że im się to uda.

Niestety, w moim przypadku praca na pełen odpada, gdyż jestem uczniem (klasa maturalna), a po zdanej maturze zamierzam iść na studia dzienne (kierunek Informatyka).

Jakby ktoś mi zarzucił, że nic nie robię to będzie w błędzie - pracuje jako copywriter, jednakże ciężko jest oszczędzić tyle, aby móc spełnić marzenia jednej osoby (raz mi się to udało).

Będę wdzięczny za udzieloną mi pomoc.

Oceanborn

Cóż Ci mogę poradzić w twojej sytuacji ... skoro jesteś copywriterem to rób to dalej ale staraj się skuteczniej, lepsze zlecenia. Copywriter copywriterowi nie równy. Stań się lepszym copywriterem, dokształcaj się, czytaj książki, artykuły na ten temat.

moniagonia

Wyślij próbki swoich tekstów do agencji reklamowych, może uda ci się zdalnie podłapać większą współpracę. Poogłaszaj się na olx, grupach FB

Marek

Czy tlumaczenia interesowalyby cie? Jesli oczywiscie jesli znasz jakis jezyk na jako takim poziome (skladnia conajmniej bo slowka mozna szybko znalezc w translatorach).

www.proz.com

http://www.gala-global.org/localization-testing

lub pogugluj "language localization" 

Mozna trafic na krotkie w wiekszosci co prawda ale intratne kontrakty przez telefon lub internet a czasem moze o okolicy dorywczo czy na zawołanie

sluze przykladami 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Jak zarobić a się nie narobić?

Czy macie jakieś fajne pomysły / patenty aby niedużym nakładem pracy zarobić? proszę o jakieś konkretne przykłady...

w Szukam pomysłu na Biznes

• Twoja firma kuleje i nie starcza na wszystko? Nie tylko Ty tak masz...

Jest ktoś, kto pomoże.   Witam, mam 31 lat, mieszkam na Mokotowie i jestem freelancerem (mówiąc wprost: wolnym strzelcem) - zajmuję się SEO/SEM, marketingiem, designem, budową stron internetowych i sklepów internetowych.

Obecnie szukam zleceń, które pozwolą mi normalnie funkcjonować: zasilić konto w telefonie i wreszcie zadzwonić do siostry, kupić pikantne skrzydełka w Biedronce czy wreszcie kupić nowe skarpetki. Mam duże poczucie humoru, więc proszę wziąć poprawkę na wstęp, który może się wydawać zbyt bezpośrednio czy wręcz naturalistyczny. :-)

Jedno jest pewne, wszystko, co piszę i co oferuję, jest sprawdzone i szczere. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Nie ograniczam się tylko do rozwiązań, które już ktoś wymyślił - lubię przecierać szlaki, być pionierem w rozwiązaniach, które dziś mogą się wydawać niedorzeczne lub abstrakcyjne. A ja mam takie zboczenie, że im coś bardziej abstrakcyjnego, tym lepiej, tym bardziej się na tym skupiam i tym mocniej próbuję znaleźć jakieś praktyczne zastosowanie (albo estetyczne - koniec końców to także pozwala czerpać ogromną satysfakcję).

Ale do rzeczy. Oto moja oferta, żeby nie powiedzieć "propozycja" (to słowo niemoralnie mi się kojarzy). :-)

Po pierwsze.
      Copywriting, tzw. cichy PR, zakręcone virale (czyli marketingowe wpisy, które budują albo - jeśli źle przeprowadzone - niweczą markę), usługi reklamowe, w tym SEO/SEM (z użyciem Google AdWords i AdSense), pozycjonowanie strony internetowej, a nawet konkretnej usługi lub produktu. Kręci mnie też mailing, stonowany, dyskretny, nienatrętny, nienatarczywy sposób, żeby pokazać ludziom, że mogą skorzystać z czegoś fajnego.

Po drugie.
      Chętnie podejmę się budowy nieliniowego sklepu internetowego z produktem lub usługą, które mogłyby się dobrze sprzedawać. Nic nie stoi na przeszkodzie, bym zajął się budową niebanalnej, opartej o nowoczesne rozwiązania, strony internetowej (prywatnej lub firmowej).

Po trzecie.
      Nawiążę bliższą współpracę w zakresie SEO/SEM lub dziedzin pokrewnych z osobą, która ma zadatki na dobrego managera.

Jaki to jest dobry manager?

Pierwsze, co dobry manager powtarza tym, którzy pytają go o porady dotyczące założenia biznesu, to — znajdź sobie odpowiedniego człowieka. Kontakty z ludźmi, którzy wierzą w to samo co my i mają na to pomysł, są nieocenione.

Tak! Tak właśnie widzę biznes. Świetne rzeczy w biznesie nigdy nie mają jednego autora (tak jak porażki nie mają jednego ojca). Najdoskonalsze produkty i pożądane usługi, gdy ludzie biją się, by do nich dotrzeć (i nie mówię tutaj o polu bitewnym w Lidlu o karpia przed świętami Bożego Narodzenia ;-) są dziełem zespołu ludzi. Dlatego, dobierając swoich współpracowników czy partnerów na ścieżce zawodowej warto starać się, aby nie dublowali kompetencji, a je uzupełniali. W ten sposób można stworzyć silniejszy zespół, który razem będzie mógł przenosić góry.

Ktoś? Gdzieś? Coś?

w Oferty Usługi

• Import z Chin - Allegro - Pytania

Witam serdecznie. Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale umieścić moje zapytanie, więc jeśli źle trafiłem to proszę o przeniesienie.    Zamierzamy z bratem założyć działalność gospodarczą. Mamy dobry dostęp do Chińskiej hurtowni, z której zamierzamy kupować np. zegarki i sprzedawać je w Polsce poprzez portal aukcyjny Allegro. Przewidywany miesięczny dochód to około 1500 PLN na osobę. Tutaj pojawia się kilka pytań. 1. Jaką formę opodatkowania powinniśmy wybrać? Czy ryczałt będzie dobrym wyborem? Jeśli tak to w jakiej wysokości? 3/18/19% ? 2. Co zrobić, żebyśmy na każdy sprzedany przedmiot mogli klientowi wystawić paragon lub fakturę jeśli sobie zażyczy? 3. Jeśli chcemy prowadzić tą działalność razem to powinniśmy osobno założyć działalności jednoosobowe i potem połączyć je w jakąś spółkę?   Bardzo proszę o pomoc.    Pozdrawiam.

w Import/Eksport

• Jak dobrze i tanio promować firmę w internecie i nie tylko?

Witam Od kilku miesięcy posiadam własną działalność gospodarczą. Zajmuję sie sprzedawaniem usług w zakresie wynajmu sprzętu audio na imprezy dyskoteki wesela; nagraniami dźwiękowymi na planach filmowych oraz nagraniami różnych spotkań biznesowych (konferencje, posiedzenia rad nadzorczych);
      oraz oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Posiadam sporo sprzętu, bardzo profesjonalnego. Zastanawiam się jak najlepiej mogę wypromować moją firmę, trafić do klientów, niewielkim kosztem. Jest bardzo dużo serwisów które oferują reklamę typu banner ( niestety nie jest to tanie). Obawiam sie że darmowe ogłoszenia na portalach społecznościowych nie są wystarczającym miejscem na reklamę.
      Jest wiele opcji reklamy i promocji firmy, prawie wszystkie sporo kosztują, no i nie wiadomo czy przyniosą zamierzony skutek.
      Jakie waszym zdaniem są najlepsze metody reklamy firmy świadczącej usługi z nagrań dźwiękowych oraz oprawy muzycznej imprez okolicznościowych??? Chciałbym promować swoje usługi ( nagrania dźwiękowe spotkań, konferencji itp) dla firm które potrzebują takich nagrań. Jak najlepiej do nich trafić aby zachęcić moją ofertą? Dziękuję za wszystkie pomocne komentarze. 

w Marketing i Reklama

• Chcę handlować ale nie mam hajsu aby się zatowarować

POMOCY. I co w takiej sytuacji zrobić? Mam 26 lat.

w Pomysł na biznes