Star 2 Napisano 26 Maja 2022 Czy ktoś moze jest posiadaczem trampek firmy Palladium? Jak oceniacie ich wykonanie? Warto jest sobie je kupic? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi
mzar 0 Napisano 26 Maja 2022 Mam ich trampki od dobrych 3 lat. Nie oszczędzam i chodze w nich naprawdę często. I jestme zadowolony. Widać, ze są to buty uzywane już ale nadal są w bardzo dobrym stanie. Tak wieć jeśli zależy Ci na porządnej firmie obuwia, mogę z pełnym przekonaniem polecic. Tylko koniecznie kupuj w sklepach z oryginalnym obuwiem: https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-P-_Palladium-434.html Zobacz sobie na przykłąd w tym miejscu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi