Skocz do zawartości
Star
Star

Trampki palladium

Rekomendowane odpowiedzi

Star
Star

Czy ktoś moze jest posiadaczem trampek firmy Palladium? Jak oceniacie ich wykonanie? Warto jest sobie je kupic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
mzar
mzar

Mam ich trampki od dobrych 3 lat. Nie oszczędzam i chodze w nich naprawdę często. I jestme zadowolony. Widać, ze są to buty uzywane już ale nadal są w bardzo dobrym stanie. Tak wieć jeśli zależy Ci na porządnej firmie obuwia, mogę z pełnym przekonaniem polecic.

Tylko koniecznie kupuj w sklepach z oryginalnym obuwiem:
https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-P-_Palladium-434.html

Zobacz sobie na przykłąd w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...