Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. mzmartin83

  Wysyłka produktów z Polski do UK

  Witam. Dopiero co się zarejestrowałem na grupie także Witam Wszystkich. Mam pytanko. Czy bylibyście w stanie coś doradzić. Chciałbym zacząć sprzedawać na eBayu angielskim. Na początku będą to kable i przewody audio video oraz komputerowe. O ile jesli chodzi o przygotowanie od strony eBaya to jest w miarę przygotowany, język równiez ogarniam ponieważ 7 lat pracowałem w UK (niedawno wróciłem). Mój problem polega na tym że nie mam pomysłu jak zorganizować wysyłkę zakupionego przedmiotu z Polski do UK. Sprawdzałem firmy kurierskie ale ceny za wysyłkę są porażające i zwyczajnie zakup wystawionego przeze mnie przedmiotu byłby nieopłacalny dla kupującego, ponieważ do ceny produktu musiałby doliczyć koszty wysyłki. Czy macie jakikolwiek pomysł lub metody jak zorganizować taka wysyłkę ? Czy istnieje jakaś metoda żeby zminimalizować do minimum koszty wysyłki ? Każde rady i wskazówki będą bardzo cenne... Pozdrawiam. Marcin
 3. patryss

  Kredyt frankowy

  Cześć, szukam kancelarii, która pomoże mi w kwestii kredytu frankowego. Podobno jedną z najlepszych, które się tym zajmują jest JWC. Znacie tę kancelarię, korzystaliście z ich usług?
 4. patryss

  firma cateringowa

  Hej, czy korzystaliście z usług cateringu Smaki Miasta? Możecie polecić? Szef zlecił mi organizację eventu firmowego i potrzebuję sprawdzonego jedzenia, które będzie wszystkim smakować.
 5. patryss

  Event

  Cześć, organizuję niedługo event firmowy i potrzebuję pilnie sprawdzonej firmy cateringowej. Polecano mi wiele razy Smaki Miasta, podobno mają niezawodny smak potraw. Co sądzicie, mieliście z nimi styczność?
 6. Jestem osobą pracującą na etacie, z wykształcenia jestem technologiem produkcji, ale od dłuższego czasu chodzi za mną pomysł, aby otworzyć własną firmę pełniącą pewne usługi. Do wykonywania tego typu działalności wymagane jest urządzenie techniczne o wartości 150-200 tys zł oczywiście związane z nowoczesnymi technologiami. Stąd moje pytanie — czy obecnie na naszym rynku istnieje możliwość uzyskania dotacji na otworzenie jednoosobowej działalności gospodarczej w temacie, o którym napisałem? Mam na myśli wsparcie w wysokości od 50% w górę co do wymienionej kwoty (im mniejszy wkład własny, tym lepiej). Środek transportu oraz miejsce wykonywania tychże usług jest w moim zasięgu finansowym.
 7. patryss

  Pieniądze

  Cześć, chciałabym coś dorobić do swojej wypłaty i wpadłam na pomysł inwestowania w bitcoiny. Brat polecił mi firmę Bot-bitcoin. Są uczciwi i profesjonalni. Co sądzicie o takim sposobie na zarobek?
 8. mzar

  Outsourcing it

  Trudno jest określić - zależy na czym Wam zależy, jeśli na wizerunku i marce to szukasz firmy z którą ustalacie jakąś robotę i tyle, jeśli na typowym pozycjonowaniu to linki linki i jeszcze raz linki. Od siebie polecam kontakt z firma Dream Team https://dreamiteam.pl/ . Firma oferuje profesjonalne usługi outsourcingu it na terenie Warszawy.
 9. Update 2022 Sell Fullz Info SSN DOB + DL, Cvv, Dumps with Pin, PayPal, Cash App Transfer New Update Sell Fullz Info 2022 Fresh and Real 100% New Update Info Fullz 2022 Social Security Number ( SSN ) Driver License ( DL ), Scan front and back DL SSN - Sell Fullz info ssn dob/driver Country USA-UK-CA Cash App PayPal Dumps Track 1/2 ( 101/201 ) With Pin Bank Transfer/bank logs Pm and lets have a great deal...Cowards are not allowd in my hood
 10. Star

  Outsourcing it

  Witam, jak można sprawdzić rzetelność firmy, która oferuje pozycjonowanie? Czy to tylko pobożne życzenia? Pracuję dla firmy z branży IT i szukamy kogoś do stałej opieki. Niestety budżet nie powala i poszukiwanie osoby, przypomina kupno auta z drugiej ręki. Wszystkie oferty wydają się być pozbawione wad.
 11. patryss

  Wakacje

  Cześć, powoli zaczynam już planować wakacje i widziałam, że biuro konsorcjum.pl ma wycieczkę Mozaika Gruzji. Zaczęłam się zastanawiać nad tą opcją, ponieważ jest tam wszystko co potrzebne do szczęścia - wino, góry i morze. Co sądzicie, byliście?
 12. Szukam namiaru na dobre laboratorium, w którym mogę wykonać badania wytrzymałościowe dla firmy.
 13. baeq

  Sprawdzona księgowa

  Ja mogę ci polecić wyłącznie biuro księgowe Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta w Gliwicach. Ich oferta jest rozbudowana, doskonale znają się na kadrach i płacach, ale też na prowadzeniu pełnej obsługi księgowej. U nas zajmują się tym wszystkim. Mają szeroki zakres usług i korzystne ceny. Mogę ich wam szczerze polecić. Firma od lat utrzymuje bardzo wysoki poziom swoich usług, są niezawodni.
 14. Last week
 15. baeq

  Klimatyzacja w biurze

  Klimatyzacją w naszym biurze profesjonalnie zajęła się firma PROBON https://probon.pl/oferta/biuro-projektowe z Komorników. W oparciu o nowoczesne technologie i wieloletnią praktykę projektują dokumentację projektową budowlaną, wykonawczą i powykonawczą z zakresu chłodnictwa przemysłowego, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa, itp. Znają się na tym, co robią. Warto skorzystać z ich usług, jest to w pełni opłacalne, u nas wykonali kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie, polecam.
 16. Zdecydowanie przyda wam się folia. To jest jedna z podstawowych rzeczy do pakowania, my używamy jej w naszej codziennej pracy na okrągło. Korzystamy z produktów kupionych u producenta FOL-PLAST https://www.fol-plast.com/oferta/4/folie-pe-na-rolce z Pilawy. Ich folie są wytrzymałe, mają bardzo dobre właściwości, są wysokiej jakości, a przy tym dostępne są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nie wydajemy na nie zbyt dużo środków. Firma jest rzetelna, mogę ją szczerze polecić, naprawdę warto się zaopatrzyć właśnie u nich.
 17. baeq

  Odpady

  U nas też z odpadami był problem. Musieliśmy jakoś sobie z nim poradzić i ktoś podsunął nam pomysł zatrudnienia firmy Lekaro https://lekaro.pl/kontakt/ w Wiązownie. Mogę ich szczerze polecić, bo odbierają od nas odpady i odpowiednio się nimi zajmują, poddają recyklingowi. Wykonują kawał dobrej roboty, są rzetelni pod każdym względem, terminowi. Ich zakres usług jest szeroki, a ceny mają atrakcyjne, więc opłaca się ich zatrudnić, nawiązać z nimi współpracę.
 18. baeq

  Radzenie sobie z własna firmą

  Pracujemy w przemyśle meblowym. Produkujemy meble drewniane, na które obecnie jest bardzo duży popyt. Oczywiście w naszej pracy korzystamy z różnych urządzeń, które nam ja ułatwiają, bądź zapewniają nam odpowiednie warunki pracy. Wśród nich są odpylacze cyklonowe, typu FD od producenta Filtrowent International https://www.filtrowent.com.pl/nasza-oferta/cyklony/ z Borui Nowej. Z ich wyborem pomógł nam pracownik tej firmy, dzięki czemu mogliśmy dopasować urządzenie idealnie do naszych potrzeb. Producent jest rzetelny, jego urządzenia działają niezawodnie, polecam.
 19. baeq

  Akcesoria biurowe do firmy

  Przede wszystkim musieliśmy zadbać o ergonomię pracy. Pracujemy w open office na dość dużej przestrzeni, bez ścian i zabudowań. Zależało nam na tym, by przestrzeń ta była jak najlepiej dostosowana do naszej pracy, dlatego kupiliśmy na regulowane elektrycznie stelaże do biurek. Je znaleźliśmy w ofercie producenta MILADESIGN https://www.miladesign.com.pl/produkty/linear z Porosły-Kolonii, są one z serii LINEAR. Można dopasować ich wysokość do swoich potrzeb, co jest świetnym rozwiązaniem, bo można je dostosować do swojego wzrostu, by pracowało nam się komfortowo. Polecam.
 20. ICQ:748441620 Sell Fullz Info SSN DOB + DL, Cvv Fresh, Cash App Transfer, Dumps with Pin, PayPal
 21. kla90

  Biuro

  Dzień dobry, chciałabym nawiązać współpracę z biurem księgowym. Swoją działalność jakiś czas temu przeniosłam do Warszawy i chciałabym również w stolicy znaleźć biuro, które zajmie się sprawami księgowymi mojej firmy. W rozmowie ze znajomą wywnioskowałam, że ona swoją firmę rozlicza u POL-TAX. Jest z ich usług bardzo zadowolona, ponieważ wie, że pomogą jej w każdej sytuacji podatkowej. Ktoś z Państwa również swoją działalność rozlicza w POL-TAX? Proszę o pinie.
 22. These are confirmed moves from Friends and Competitors CO ID.me Kansas TransUnion Virginia NY ID.me GA ID.me NJ semi /ID.me Edd ID.me Louisiana Wisconsin Indiana ID.me TN DUA RI TDI Coinbase CrdPurchase IRS Child CTC NJ Disability CPN Move Some FEMA State Betterments (they added extra security) Bank statement of the accounts you will link Selling to few persons to avoid TuT from patching up So if you need any of these tuts _________Contact Us_________ ICQ: 6060222 Skype: live:.cid.966777b15991b55d Whatssap: +84774809550 Telegram: t.me/junwork52 @junwork52 ( Jun Work )
 23. ICQ:748441620 Sell Credit Cards Fullz BIN SSN DOB DL 2022, Dumps Pin, Western Union Transfer
 24. Sell Scans DL ( driver license ) SSN detail tell , Scan driver license SSN USA UK ... Sell FULLZ + Ssn - details Sell FULLZ - Dob + Pins Sell Cvv - ZIPCODE + ATM
 25. Polecam bardzo usługi firm takich jak Em-Plast http://em-plast.pl/ oni mają bardzo duży wybór praktycznie wszystkich materiałów potrzebnych do pakowania, wszystkie porządnie wykonane (kartony też). Zobaczcie sobie ich stronę, wszystko ładnie i przejrzyście wyjaśnione Pozdrawiam!
 26. Earlier
 27. ICQ:748441620 Sell Credit Cards Fullz BIN SSN DOB DL 2022, Dumps Pin, Western Union Transfer
 28. •NOWY SERWIS OGŁOSZENIOWY!! Ogłoszenia sprzedaży surowców oraz półproduktów. Dodaj darmowe ogłoszenie już dziś i pozyskaj nowych klientów. Kupuj lub sprzedawaj. Znajdź to, czego potrzebujesz! STRONA INTERNETOWA: www.kupsurowce.pl Zapraszamy! Z Poważaniem Zespół Kupsurowce.pl
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...