Jump to content
Tatiana

Nieruchomość pod wynajem- dobry biznes?

Recommended Posts

Tatiana

Zastanawiam się nad zakupieniem nieruchomości w dobrej lokalizacji, tj. Warszawa i okolice, ewentualnie Wrocław. W celu zarobkowym- pod wynajem.  Wpadło mi w oko takie osiedle http://www.ventana.pl/ umiejscowione moim zdaniem w idealnym miejscu, z dobrym połączeniem  ze stolicą oraz pobliskim Błoniem gdzie teraz powstało wiele miejsc pracy. Domy są duże i można były je przystosować na lokale dla przynajmniej kilku a nawet kilkunastu najemców. Co sądzicie o tym pomyśle i całej lokalizacji? Lepiej postawić na Warszawę czy na Wrocław?

Share this post


Link to post
Frankie33

Teraz raczej nie jest dobry czas na kupno mieszkań, że względu na wzrost cen.

Share this post


Link to post
cwierzu

Cześć! A dlaczego myślisz o nieruchomościach akurat ? Co do ciebie przemawia za tym ze to dobra inwestycja ?  Jaki chcesz budżet przeznaczyć na to ? To ma być hostel jakiś czy mieszkanie dla rodziny? Ciekawa rzecz jaka mój znajomy zrobił to zainwestował trochę więcej kasy i zrobił mieszkanie "premium" o ile to można tak nazwać. Czyli High Standard :) przez co cena wynajmu jest odpowiednio większa i klient jest tez z innej polki. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem bo ma sporo zalet. 

Share this post


Link to post
szczurek29

Kupowanie mieszkań na wynajem to jeden z najpewniejszych interesów zarobków na lata, a teraz nawet są firmy które mogą zajmować się wynajmem za nas jak np. https://billberry-apartments.pl/dla-wlascicieli

Share this post


Link to post
amberus
Biznes dla osób chcących mieć stałe wieloletnie dochody pasywne. Uzyskujemy je w firmie Polskiej zajmującej się 'flipami', czyli zakupem i remontem mieszkań, apartamentów, też wynajmowaniem ich. To rynek który zawsze generuje duże dochody. Firma wprowadziła nowy rodzaj dochodu na tym rynku pozwalający zarabiać każdej osobie.
Inwestujemy tu dowolne środki uzyskując rocznie ...... Masz kontakty biznesowe, inne. Możesz tu bezpiecznie zarabiać duże pieniądze idące w dziesiątki i setki tys zł rocznie. [ na życzenie inne dochody pasywne ] Zapewniam wszelkie informacje, bezpośredni kontakt z firmą. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Flipy-dochody-pasywne.htm  na stronie jest do mnie kontakt. 

Share this post


Link to post
Halina789

Jeżeli jesteś z okolic Gdańska i jesteś zainteresowany wynajmem powierzchni biurowej w bardzo atrakcyjnym miejscu. Jeżeli tak to skontaktuj się z biurem BCB z Gdańska przy lotnisku i i zapytaj o ofertę. BCB oferuję powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo atrakcyjnym miejscu nie tylko pod względem usytuowania ale też wizualnym. 

Share this post


Link to post
basia.cz

My się interesujemy zakupem lokalu usługowego pod wynajem. Aktualnie rozważamy jeden z tych lokali https://lokale-uslugowe.apm-development.com.pl/. Wydaje mi się to mniej problematyczne niż wynajem mieszkania. Taki wynajem jest długoterminowy i  nie trzeba się martwić ciągłą zmianą lokatorów. 

Share this post


Link to post
AleksanderG

Mieszkania inwestycyjne obecnie są bardzo opłacalne. Coraz więcej ludzi wynajmuje mieszkania i szukają przy tym pięknych okolic zamiast centrum głośnych miast

Share this post


Link to post
Iza1985Iza

Ja miałam jakiś czas temu problem ze znalezieniem biura, które oferuję wycenę nieruchomości. Po długich poszukiwaniach znalazłam w końcu firmę ze szczecina  Tergo Wycena Nieruchomości ze Szczecina. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...