Skocz do zawartości
maciejo

promowanie nowej aplikacji www

Polecane posty

maciejo

Dzień dobry,

jak się promuje tego typu aplikację www (SaaS)?

https://www.timebox.pl

Google Adwords daje znikome efekty, poza tym jest za drogi. Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrowienia,

Maciej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• agencja pracy thr partner opinie

Miałam już nie sugerować się internetem, bo dużo mylnych opinii krąży teraz o konkurencyjnych agencjach pracy, ale może tym razem będzie konkret :) Słyszeliście o THR Partner? Szukam jakiejś agencji która będzie miała sporo zleceń do wyboru i koleżanka podesłała mi własnie ich. Dajcie znać czy mieliście z tą agencją do czynienia :) 

w Ogólnie o biznesie

• Dobre okulary -jak dopasować?

Z mojego doświadczenia powiem, że w pierwszej kolejności wybierając okulary trzeba się kierować względami praktycznymi no i oczywiście zaleceniami okulisty. Przyznam, że ja miałam z tym spory problem, ponad rok czasu nie mogłam dobrać takich okularów, w których mogłabym komfortowo i pewnie prowadzić samochód. Dopiero jak trafiłam na ofertę http://zobacztozjzo.com.pl/eyedrive.html zrozumiałam gdzie tkwił błąd. Dioptria była OK, natomiast tradycyjne okulary nie posiadały powłoki antyrefleksyjnej i dlatego tak męczyłam się podczas jazdy. A czym Wy kierujecie się wybierając okulary korekcyjne? Modnymi oprawkami, ceną a może podobnie jak ja- zaletami, które pozwolą na co dzień sprawnie funkcjonować w każdej sytuacji?

w Misz Masz

• Wizytka.pl - sprzedam oprogramowanie typu SaaS.

Serwis wizytka.pl, a raczej oprogramowanie typu SaaS jest skierowane do firm, które umawiają klientów na wyznaczony termin. Takimi firmami są np. salony fryzjerskie, dentyści, salony kosmetyczne i wiele innych w naszym kraju, a po przetłumaczeniu również za granicą. Najważniejsze funkcje wizytka.pl: - Zarządzanie wieloma lokalami - Terminarz dla każdego pracownika - Nieograniczona baza klientów - Zarządzanie pracownikami - Zarządzanie usługami, statystyki popularności usług - Zarządzanie magazynem, produkty, popularność produktów i lista dostawców - Automatyczne powiadomienia w formie wiadomości sms/e-mail przed wizytą - Strona www dla Twojej firmy dopasowana do każdego urządzenia (RWD) - Możliwość dopasowania oprogramowania pod względem wyglądu - Możliwość zmiany wyglądu Twojej strony firmowej - Możliwość exportu wszystkich danych do dokumentu CSV - Statystyki Twojej firmowej strony www - Masowa wysyłka wiadomości sms/e-mail według lokali/klienta - Umawianie wizyt poprzez stronę firmową jak i w panelu oprogramowania - Dostępność całego oprogramowania na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu - Odwołanie wizyty za pomocą e-maila lub przez panel w oprogramowaniu. - Program lojalnościowy dla Twoich klientów - Marketing, kody rabatowe i inne - Wbudowana Pomoc Techniczna, forum, system wiadomości PW i wiele więcej - i inne Na oprogramowaniu można zarabiać poprzez abonament, tworzeniu unikalnych szablonów dla klientów, poprzez wysyłanie sms/e-maili, po przez edycję stron, szablonów klientów, czy też z reklam. Wszystkie kwoty są przykładowe w wizytka.pl Projekt został zbudowany w frameworku Laravel (PHP 7.2) jeśli chodzi o back-end. Front-end to Bootstrap 4 z JavaScript i biblioteką jQuery, która pozwala na zastosowanie elementów dynamicznych w serwisie. Ostatnio wszystko uaktualnione do najnowszych wersji. Jeśli chodzi o podłączenie płatności, wysyłki sms i e-mail to można podpiąć usługi każdej firmy, które takowe prowadzi. Aktualnie jest podłączony smslabs, emaillabs, dotapy lecz wyłączony. Serwis co jakiś czas wykonuje zadania w tle odpowiedzialne za przesłanie zleceń w tym przypadku do smslabs i emailabs z wysyłką wiadomości. Serwis nie był reklamowany. Nie ma dochodów, lecz ma duży potencjał. Na podstawie pkt.pl, czy też panoramafirm.pl można ocenić ilość firm, które korzystają lub będą korzystać z takiego oprogramowania na ok. 200 tys., a wiadomo, że w Polsce takich firm jest o wiele więcej. Cena do negocjacji. Serwis sprzedaję z domeną wizytka.pl, która została zakupiona 1 listopada 2018 r. na rok czasu w serwisie OVH. Mogą udzielić również pomocy w instalacji i udzielić gwarancji na poprawę znalezionych błędów. Oczywiście przekazuje prawa do kodu. www.wizytka.pl Dane do logowania: Login: kontakt2@wizytka.pl Hasło: admin123   Kontakt: pdymny896@gmail.com

w Sprzedam biznes, sprzedam firmę

• Dobry telefon dla biznesu?

Czy możecie podpowiedzieć jaki smartfon warto mieć do firmy? Przeglądałam na Komórkomacie, rozważam zakup Samsunga albo I Phone, ale do końca nie wiem. Czy możecie coś podpowiedzieć? 

w Firma

• Nieruchomość pod wynajem- dobry biznes?

Zastanawiam się nad zakupieniem nieruchomości w dobrej lokalizacji, tj. Warszawa i okolice, ewentualnie Wrocław. W celu zarobkowym- pod wynajem.  Wpadło mi w oko takie osiedle http://www.ventana.pl/ umiejscowione moim zdaniem w idealnym miejscu, z dobrym połączeniem  ze stolicą oraz pobliskim Błoniem gdzie teraz powstało wiele miejsc pracy. Domy są duże i można były je przystosować na lokale dla przynajmniej kilku a nawet kilkunastu najemców. Co sądzicie o tym pomyśle i całej lokalizacji? Lepiej postawić na Warszawę czy na Wrocław?

w Pomysł na biznes