Jump to content
Małgorzata
Małgorzata

Sprzedam Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy nad jeziorem

Recommended Posts

Małgorzata
Małgorzata

Sprzedam Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy, cały czas prężnie działający, cieszący się wysoką renomą i wciąż przyciągający do siebie rzesze klientów.  Znajduje się on w miejscowości Borne Sulinowo, w powiacie szczecineckim, województwie zachodniopomorskim.

Teren, na którym się znajduje jest jednym z najczyściejszych ekologicznie miast i gmin w Polsce.  Jezioro posiada I- sza klasę czystości. Gmina Borne Sulinowo jest w 80% zalesiona i posiada ponad 60 różnej wielkości jezior.

Obiekt znajduje się nad 1000 ha jeziorem Pile (75m do linii wody) w starym lesie sosnowym na skarpie – zdjęcia i wirtualny spacer można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.bornemarina.pl

Ośrodek położony jest w najbardziej urokliwej części Bornego Sulinowa przy ulicy Jeziornej kończącej się zejściem nad jezioro Pile. Do Ośrodka prowadzi droga asfaltowa. Ośrodek jest wyposażony we wszystkie media (woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz ziemny, telefony i Internet)

Dodatkowo posiadamy własne ujęcie wody głębinowej wraz ze stacją uzdatniania oraz agregat prądotwórczy 75 KVA.

Cały obiekt wraz z terenem przynależącym do niego to powierzchnia 4970m2. Same zabudowania zaś zajmują 902 m2. Na terenie znajduje się:

- Hotel: powierzchnia ok. 700 m2, a w nim:

56 miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych – wszystkie pokoje z łazienkami (w niektórych pokojach szafy na broń myśliwską). Pokoje są wyposażone w szafki, stoliki, tapczany. Wszystko w jasnych barwach, czyste, zadbane. Projektowane na specjalne zamówienie, z gustem i klasą.

 

- Restauracja: powierzchnia 270 m2, a w niej:

100 miejsc przy stolikach, parkiet do tańczenia, stanowisko dla D.J. a także bar, kominek i wewnętrzny kącik dla dzieci. W restauracji znajduje się ogrzewanie podłogowe. Sala restauracyjna urządzona jest w stylu żeglarskim.

Od strony jeziora, przed wejściem do restauracji znajduje się taras zewnętrzny w kształcie łodzi na 150 miejsc. Wybudowany na skarpie z przepięknym widokiem na jezioro. Obok tarasu kamienne schody prowadzące do jeziora.

 

- Kuchnia:

Kuchnia restauracyjna wraz z zapleczem magazynowym i socjalnym obsługująca zarówno restaurację, przyjęcia okolicznościowe jak i grupy szkoleniowe.  Przez 12 lat pracy wyrobiliśmy sobie opinie najlepszej restauracji w rejonie zarówno pod względem jakości serwowanych potraw jak i profesjonalności obsługi.

 

- Sale Konferencyjne

w Ośrodku znajdują się 2 sale konferencyjne na 110 osób (błękitna) i na 50 osób (bordowa) wyposażone multimedialnie i klimatyzowane.

-Kadra pracownicza:

Doświadczony zespół składający się Menagera, zespołu kelnerskiego, zespołu kuchennego oraz kierowcy zaopatrzeniowca i konserwatora a także osób sprzątających.

 

- Przy Ośrodku znajduje się dom mieszkalny (na zdjęciach jest to strona, z wieżyczką). Jego powierzchnia zabudowy to 102m2, a powierzchnia całkowita to 392 m2.

W domu znajdują się:

- na parterze - salon połączony z jadalnią, kuchnią, spiżarnią oraz garderoba i toaleta.

- na piętrze - 2 sypialnie, gabinet, 2 łazienki, pralnia

- na poddaszu - kotłownia, oraz wolne pomieszczenia

- w piwnicy - duży garaż (na dwa auta) oraz kilka dość dużych pomieszczeń.

Na parterze i na piętrze są tarasy. Z dolnego tarasu można wyjść na ogród oddzielony od części dostępnej dla gości ośrodka.

Wnętrza są jasne, czyste, przeszklone, cały dół wyłożony jasnym gresem, w salonie kominek. Całość urządzona z gustem w nowoczesnym stylu. Z okien rozpościera się widok na jezioro.

 

Plan miejscowy pozwala na zabudowanie 40% powierzchni

tereny zielone zajmują 20% powierzchni

Wysokość budynków: 4 kondygnacje

Przewidując ewentualną rozbudowę do budynków pełniących obecnie funkcje gospodarcze zostały przyłączone wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd i gaz ziemny.

Na terenie ośrodka znajdują się także:

- Własna plaża z placem zabaw dla dzieci

- Własna przystań z pochylnią do wodowania łodzi

- Budynki gospodarcze

- Altana grillowa na 70 osób

- Miejsce na ognisko

- Parking

- monitoring

DSC_4765.jpg

DSC_4767.jpg

DSC_4780.jpg

DSC_6065.jpg

DSC_6066.jpg

DSC_6071.jpg

DSC_6075.jpg

DSC_6801.jpg

DSC_6821.jpg

DSC_6824.jpg

DSC_6891.jpg

Share this post


Link to post
Dariusz Kowalski
Dariusz Kowalski

Jeśli chodzi o czyszczenie kanalizacji wrocław, to ja polecam  czyszczeniekanalizacji.com.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...