Jump to content
truck

Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

Recommended Posts

truck

W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

mzar

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. W sieci dostępne są przecież liczne poradniki, które krok po kroku podpowiedzą w jaki sposób można tworzyć angażujące posty. Jednym z kluczowych elementów jest interakcaj, czyli wpływanie i motywowanie innych użytkowników do wymiany poglądów.

Nie bez znaczenia są równiez takie czynniki jak autentyczność, przemyślana treść czy wysoka jakość treści. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://shineonagency.pl/jak-tworzyc-angazujace-posty-na-facebooku/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

PiotrK

Trzeba zaznaczyć że tak zwany "engagement baiting" ( z ang. wymuszanie zaangażowania ) jest blokowane przez samego Facebook'a dlatego tak jak to mówi kolega u góry trzeba to robić z głową. Najpierw jednak zaczął bym od podstawowej strategii marketingowej  --> Link do wpisu o Strategii

Kasia
Posted (edited)

W sieci znajdziesz wiele poradników i przykładów angażujących postów. Śmiało poszukaj i zainspiruj się, znajdź coś co pasuje do branży. Niektórym jest łatwiej jak np. branża beauty, ale firmom usługowym (np. branża budowlana) ciężej już będzie. Aczkolwiek sądząc po działalności znanego w sieci Zakładu Pogrzebowego widzę, że wszystko jest możliwe i nawet usługi pogrzebowe mogą stać się rozpoznawalne w sieci - wystarczy pomysł;) 

Edited by Kasia

jolanta952

Jeśli nie wiesz, jakie posty tworzyć, aby przyciągnąć uwagę swoich fanów bądź obserwatorów, rozważ skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy, która wie, jak powinny wyglądać. Na rynku takowych nie brakuje, chociaż wydaje mi się, że najciekawszą ofertę posiada agencja marketingowa https://greenparrot.pl/ gdyż poza marketingiem w sieci i wszystkim, co jest z wtym związane zajmuje się również programowaniem.

ogienek
Posted (edited)

Chwytliwe tytuły publikowanych treści to podstawa by odbiorcy chętnie oglądali dany materiał. Sam niejednokrotnie po publikacji przeciętnego materiału, a z intrygującym tytułem widziałem efekt odwiedzin tego wpisu :) Mega fajnie wyglądało to w jednym z narzędzi do analityki :) Jeśli chodzi o tworzenie treści na Facebooku myślę, że skorzystać można z postów 3D, o których mowa na stronie internetowej https://www.ecommerce2day.pl/3d-nowy-rodzaj-postow-na-facebooku/ - wygląda to mega ciekawie, a co najlepsze - użytkownicy chętnie klikają w takie materiały ;)

Edited by ogienek

manin27

Nie lepiej zatrudnić jakiegoś copywritera? Poprowadzi Ci fanpage w profesjonalny sposób, a i zadba o treść oraz jakość postów.

biznes_consulting
Posted (edited)

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, a nie specjalistą ds. marketingu, to zatrudnij osobę, która się tym zajmuje. Unikniesz stresu i straty czasu.
Jeśli masz smykałkę do marketingu i technik manipulacji, to musisz poczytać, popróbować ze storytellingiem. To nie jest trudne, jednak wymaga pomysłowości i czasu... dlatego lepiej zlecić do komuś, jeśli jesteś przedsiębiorcą.

Edited by biznes_consulting

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

in Marketing i Reklama

• Jak zacząć grać na giełdzie?

Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej o inwestowaniu na giełdzie, a tym czasem ty pustki. Mam trochę oszczędności i chciałbym zainwestować. Ale nie mam pojęcia o giełdzie. Ktoś może wyjaśnić osobie całkowicie zielonej, od czego zacząć? I gdzie się zwrócić? Oczywiście wiem, że to niesie z sobą ryzyko. Jednak chciałbym postawić swoje pierwsze kroki. 

in GPW - Giełda Papierów Wartościowych

• [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

in Marketing i Reklama

• Jak wypozycjonować stronę w wyszukiwarkach?

W jaki sposób można wypozycjonować stronę w wyszukiwarkach? Czy jest to skomplikowany proces? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i miał jakieś sukcesy z tego tytułu?

in Marketing i Reklama