Jump to content
truck
truck

Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

Recommended Posts

truck
truck

W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

Share this post


Link to post
mzar
mzar

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. W sieci dostępne są przecież liczne poradniki, które krok po kroku podpowiedzą w jaki sposób można tworzyć angażujące posty. Jednym z kluczowych elementów jest interakcaj, czyli wpływanie i motywowanie innych użytkowników do wymiany poglądów.

Nie bez znaczenia są równiez takie czynniki jak autentyczność, przemyślana treść czy wysoka jakość treści. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://shineonagency.pl/jak-tworzyc-angazujace-posty-na-facebooku/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Share this post


Link to post
PiotrK
PiotrK

Trzeba zaznaczyć że tak zwany "engagement baiting" ( z ang. wymuszanie zaangażowania ) jest blokowane przez samego Facebook'a dlatego tak jak to mówi kolega u góry trzeba to robić z głową. Najpierw jednak zaczął bym od podstawowej strategii marketingowej  --> Link do wpisu o Strategii

Share this post


Link to post
Kasia
Kasia
Posted (edited)

W sieci znajdziesz wiele poradników i przykładów angażujących postów. Śmiało poszukaj i zainspiruj się, znajdź coś co pasuje do branży. Niektórym jest łatwiej jak np. branża beauty, ale firmom usługowym (np. branża budowlana) ciężej już będzie. Aczkolwiek sądząc po działalności znanego w sieci Zakładu Pogrzebowego widzę, że wszystko jest możliwe i nawet usługi pogrzebowe mogą stać się rozpoznawalne w sieci - wystarczy pomysł;) 

Edited by Kasia

Share this post


Link to post
jolanta952
jolanta952

Jeśli nie wiesz, jakie posty tworzyć, aby przyciągnąć uwagę swoich fanów bądź obserwatorów, rozważ skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy, która wie, jak powinny wyglądać. Na rynku takowych nie brakuje, chociaż wydaje mi się, że najciekawszą ofertę posiada agencja marketingowa https://greenparrot.pl/ gdyż poza marketingiem w sieci i wszystkim, co jest z wtym związane zajmuje się również programowaniem.

Share this post


Link to post
ogienek
ogienek
Posted (edited)

Chwytliwe tytuły publikowanych treści to podstawa by odbiorcy chętnie oglądali dany materiał. Sam niejednokrotnie po publikacji przeciętnego materiału, a z intrygującym tytułem widziałem efekt odwiedzin tego wpisu :) Mega fajnie wyglądało to w jednym z narzędzi do analityki :) Jeśli chodzi o tworzenie treści na Facebooku myślę, że skorzystać można z postów 3D, o których mowa na stronie internetowej https://www.ecommerce2day.pl/3d-nowy-rodzaj-postow-na-facebooku/ - wygląda to mega ciekawie, a co najlepsze - użytkownicy chętnie klikają w takie materiały ;)

Edited by ogienek

Share this post


Link to post
manin27
manin27

Nie lepiej zatrudnić jakiegoś copywritera? Poprowadzi Ci fanpage w profesjonalny sposób, a i zadba o treść oraz jakość postów.

Share this post


Link to post
biznes_consulting
biznes_consulting
Posted (edited)

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, a nie specjalistą ds. marketingu, to zatrudnij osobę, która się tym zajmuje. Unikniesz stresu i straty czasu.
Jeśli masz smykałkę do marketingu i technik manipulacji, to musisz poczytać, popróbować ze storytellingiem. To nie jest trudne, jednak wymaga pomysłowości i czasu... dlatego lepiej zlecić do komuś, jeśli jesteś przedsiębiorcą.

Edited by biznes_consulting

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...