Jump to content
truck

Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

Recommended Posts

truck

W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

Share this post


Link to post
mzar

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. W sieci dostępne są przecież liczne poradniki, które krok po kroku podpowiedzą w jaki sposób można tworzyć angażujące posty. Jednym z kluczowych elementów jest interakcaj, czyli wpływanie i motywowanie innych użytkowników do wymiany poglądów.

Nie bez znaczenia są równiez takie czynniki jak autentyczność, przemyślana treść czy wysoka jakość treści. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://shineonagency.pl/jak-tworzyc-angazujace-posty-na-facebooku/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Share this post


Link to post
PiotrK

Trzeba zaznaczyć że tak zwany "engagement baiting" ( z ang. wymuszanie zaangażowania ) jest blokowane przez samego Facebook'a dlatego tak jak to mówi kolega u góry trzeba to robić z głową. Najpierw jednak zaczął bym od podstawowej strategii marketingowej  --> Link do wpisu o Strategii

Share this post


Link to post
Kasia
Posted (edited)

W sieci znajdziesz wiele poradników i przykładów angażujących postów. Śmiało poszukaj i zainspiruj się, znajdź coś co pasuje do branży. Niektórym jest łatwiej jak np. branża beauty, ale firmom usługowym (np. branża budowlana) ciężej już będzie. Aczkolwiek sądząc po działalności znanego w sieci Zakładu Pogrzebowego widzę, że wszystko jest możliwe i nawet usługi pogrzebowe mogą stać się rozpoznawalne w sieci - wystarczy pomysł;) 

Edited by Kasia

Share this post


Link to post
jolanta952

Jeśli nie wiesz, jakie posty tworzyć, aby przyciągnąć uwagę swoich fanów bądź obserwatorów, rozważ skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy, która wie, jak powinny wyglądać. Na rynku takowych nie brakuje, chociaż wydaje mi się, że najciekawszą ofertę posiada agencja marketingowa https://greenparrot.pl/ gdyż poza marketingiem w sieci i wszystkim, co jest z wtym związane zajmuje się również programowaniem.

Share this post


Link to post
ogienek
Posted (edited)

Chwytliwe tytuły publikowanych treści to podstawa by odbiorcy chętnie oglądali dany materiał. Sam niejednokrotnie po publikacji przeciętnego materiału, a z intrygującym tytułem widziałem efekt odwiedzin tego wpisu :) Mega fajnie wyglądało to w jednym z narzędzi do analityki :) Jeśli chodzi o tworzenie treści na Facebooku myślę, że skorzystać można z postów 3D, o których mowa na stronie internetowej https://www.ecommerce2day.pl/3d-nowy-rodzaj-postow-na-facebooku/ - wygląda to mega ciekawie, a co najlepsze - użytkownicy chętnie klikają w takie materiały ;)

Edited by ogienek

Share this post


Link to post
manin27

Nie lepiej zatrudnić jakiegoś copywritera? Poprowadzi Ci fanpage w profesjonalny sposób, a i zadba o treść oraz jakość postów.

Share this post


Link to post
biznes_consulting
Posted (edited)

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, a nie specjalistą ds. marketingu, to zatrudnij osobę, która się tym zajmuje. Unikniesz stresu i straty czasu.
Jeśli masz smykałkę do marketingu i technik manipulacji, to musisz poczytać, popróbować ze storytellingiem. To nie jest trudne, jednak wymaga pomysłowości i czasu... dlatego lepiej zlecić do komuś, jeśli jesteś przedsiębiorcą.

Edited by biznes_consulting

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • Jak zacząć grać na giełdzie?

   Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej o inwestowaniu na giełdzie, a tym czasem ty pustki. Mam trochę oszczędności i chciałbym zainwestować. Ale nie mam pojęcia o giełdzie. Ktoś może wyjaśnić osobie całkowicie zielonej, od czego zacząć? I gdzie się zwrócić? Oczywiście wiem, że to niesie z sobą ryzyko. Jednak chciałbym postawić swoje pierwsze kroki. 

   in GPW - Giełda Papierów Wartościowych

  • [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

   Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

   in Marketing i Reklama

  • Jak wypozycjonować stronę w wyszukiwarkach?

   W jaki sposób można wypozycjonować stronę w wyszukiwarkach? Czy jest to skomplikowany proces? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i miał jakieś sukcesy z tego tytułu?

   in Marketing i Reklama

×