Jump to content
truck

Gadżety reklamowe dla firmy

Recommended Posts

truck

Czy inwestujecie w swoich firmach w gadżety reklamowe. Jesli tak to jakie?

Share this post


Link to post
Star

Moim zdaniem najwiekszym zainteresowaniem ciesza się gadżety, ktore są dla klientów przydatne jak

długopisy

ulotki

czy też notatniki

Zamówisz w tej hurtowni gadżetów reklamowych: https://www.opengift.pl - na każdym jest możliwosć znakowania swojej firmy tak wiec zwiekszy się rozpoznawalność. Polecam natomiast zrezygnować ze smyczy czy brelokow. Moze w przeszłości było to modne, obecnie jednak jest to już zdecydowanie passe.... 

Share this post


Link to post
Ddroz

Notesy, długopisy, czasem torby z logiem dla klientów.

Share this post


Link to post
Apkidlafirm.pl

Tysiąc razy lepszym pomysłem jest aplikacja mobilna na własność, wydana na własnym koncie developerskim. Żaden "gadżet" nic tak klientowi nie sprzeda, nie zapewni takiej komunikacji i przede wszystkim reklamy oraz oszczędności co takie rozwiązanie. 

Oprócz tego, że można zrobić własne narzędzia dla klienta takie jak jakieś mapy przewodniki itp. różne użytkowe elementy np. dla wędkarzy czy innych hobbystów itp. to jeszcze odpadają wszystkie koszty kolportażu oraz wydruku oraz produkcji. A gadżet jak gadżet, ktoś szurnie do szuflady i koniec... 

Share this post


Link to post
Viktoria

Notesy i długopisy to dość oklepany pomysł. Znacznie lepiej posiadać szeroką gamę produktów z logo firmy oraz nawiązujące do jej działalności.

Share this post


Link to post
basia.cz

Co jakiś czas zmieniamy koncepcję na dany gadżet, ale zawsze zamawiamy gadżety od tego dostawcy http://gadzety.pl/ Dostarczają gadżety terminowo i w świetnej jakości, a to ma dla nas olbrzymie znaczenie. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Czy warto oszczędzać na oponach?

   Z takim dylematem mierzy się wiele osób. Czy opony, to element auta, który warto traktować po macoszemu - wydaje się, że nie. Opony to przecież jeden z istotniejszych elementow majacych wpływ na na przyczepność, na bezpieczeństwo zwłaszcza poruszania się po tych trasach szybkiego ruchu. Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: http://racerpolska.pl/opony-do-samochodu/oszczedzanie-na-oponach-samochodowych-co-warto-wiedziec/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

   in Misz Masz

  • Jakie możliwości oferują nowoczesne systemy SCADA

   Systemy SCADA umożliwiają kompleksowe zarządzanie procesami technologicznymi. Współczesne systemy SCADA umożliwiają: - gromadzenie danych pobieranych z maszyn oraz urządzeń na przykład pomiarowych; - nadzorowanie oraz realizowanie procesów przez maszyny i urządzenia; - alarmowanie w razie spełnienia określonych warunków; - zapisywanie danych historycznych procesów do ich późniejszego odczytu; Proponuję zapoznać się jeszcze z http://www.elektryka.org/artykuly,84658,1,jakie_mozliwosci_oferuja_nowoczesne_systemy_scada Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.    

   in Ogólnie o biznesie

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • Płatności za granicą-karta czy gotówka?

   Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

   in Misz Masz

  • Czy komornik powiadamia przed swoją wizytą?

   No właśnie, czy komornik ma obowiązek powiadomić - nie wiem, wysłać jakieś pismo w sprawie planowanej wizyty, związanej z egzekucją środków, egzekucją długów?

   in Prawo

×