Jump to content
truck

Gadżety reklamowe dla firmy

Recommended Posts

truck

Czy inwestujecie w swoich firmach w gadżety reklamowe. Jesli tak to jakie?

Star

Moim zdaniem najwiekszym zainteresowaniem ciesza się gadżety, ktore są dla klientów przydatne jak

długopisy

ulotki

czy też notatniki

Zamówisz w tej hurtowni gadżetów reklamowych: https://www.opengift.pl - na każdym jest możliwosć znakowania swojej firmy tak wiec zwiekszy się rozpoznawalność. Polecam natomiast zrezygnować ze smyczy czy brelokow. Moze w przeszłości było to modne, obecnie jednak jest to już zdecydowanie passe.... 

Ddroz

Notesy, długopisy, czasem torby z logiem dla klientów.

Apkidlafirm.pl

Tysiąc razy lepszym pomysłem jest aplikacja mobilna na własność, wydana na własnym koncie developerskim. Żaden "gadżet" nic tak klientowi nie sprzeda, nie zapewni takiej komunikacji i przede wszystkim reklamy oraz oszczędności co takie rozwiązanie. 

Oprócz tego, że można zrobić własne narzędzia dla klienta takie jak jakieś mapy przewodniki itp. różne użytkowe elementy np. dla wędkarzy czy innych hobbystów itp. to jeszcze odpadają wszystkie koszty kolportażu oraz wydruku oraz produkcji. A gadżet jak gadżet, ktoś szurnie do szuflady i koniec... 

Viktoria

Notesy i długopisy to dość oklepany pomysł. Znacznie lepiej posiadać szeroką gamę produktów z logo firmy oraz nawiązujące do jej działalności.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Chcę wyjechać za granicę czy można ufać pośrednikom pracy??

Chcę wyjechać, ale trudno komuś zaufać, kto za załatwienie pracy żąda pieniędzy.. Znacie jakieś biuro,. któremu można ufać ??? Pozdrawiam!

in Praca w UE

• Opony lato/zima czy wielosezonowe do auta firmowego

Pytanie z natury szukania oszczędności, optymalizacji kosztów. Opony wielosezonowe byłyby z pewnością korzystna opcją pod względem finansowym. Pytanie czy warto?

in Firma

• Hala magazynowa stalowa czy może murowana

Jaka hala będzie Waszym zdaniem najlepsza? Tak poza tym szukam dobrego wykonawcy. 

in Misz Masz

• jakie dobre programy do faktur

Macie problemy ze znalezieniem dobrych programow do faktur? oże ta oferta was zaciekawi https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Program do faktur online wfirma.pl to najbardziej rozbudowane narzędzie w Polsce. Posiada wiele atutów np - integracja z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu, integracja z magazynem oraz systemem księgowości online, zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM itp. Warto dokładnie zapoznać się z tą propozycją.

in Marketing i Reklama

• Płatności za granicą-karta czy gotówka?

Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

in Misz Masz