Jump to content
truck

Gadżety reklamowe dla firmy

Recommended Posts

truck

Czy inwestujecie w swoich firmach w gadżety reklamowe. Jesli tak to jakie?

Share this post


Link to post
Star

Moim zdaniem najwiekszym zainteresowaniem ciesza się gadżety, ktore są dla klientów przydatne jak

długopisy

ulotki

czy też notatniki

Zamówisz w tej hurtowni gadżetów reklamowych: https://www.opengift.pl - na każdym jest możliwosć znakowania swojej firmy tak wiec zwiekszy się rozpoznawalność. Polecam natomiast zrezygnować ze smyczy czy brelokow. Moze w przeszłości było to modne, obecnie jednak jest to już zdecydowanie passe.... 

Share this post


Link to post
Ddroz

Notesy, długopisy, czasem torby z logiem dla klientów.

Share this post


Link to post
Apkidlafirm.pl

Tysiąc razy lepszym pomysłem jest aplikacja mobilna na własność, wydana na własnym koncie developerskim. Żaden "gadżet" nic tak klientowi nie sprzeda, nie zapewni takiej komunikacji i przede wszystkim reklamy oraz oszczędności co takie rozwiązanie. 

Oprócz tego, że można zrobić własne narzędzia dla klienta takie jak jakieś mapy przewodniki itp. różne użytkowe elementy np. dla wędkarzy czy innych hobbystów itp. to jeszcze odpadają wszystkie koszty kolportażu oraz wydruku oraz produkcji. A gadżet jak gadżet, ktoś szurnie do szuflady i koniec... 

Share this post


Link to post
Viktoria

Notesy i długopisy to dość oklepany pomysł. Znacznie lepiej posiadać szeroką gamę produktów z logo firmy oraz nawiązujące do jej działalności.

Share this post


Link to post
basia.cz

Co jakiś czas zmieniamy koncepcję na dany gadżet, ale zawsze zamawiamy gadżety od tego dostawcy http://gadzety.pl/ Dostarczają gadżety terminowo i w świetnej jakości, a to ma dla nas olbrzymie znaczenie. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Jakie macie hobby na co dzień?

   Jakie macie hobby?  Czy są może rzeczy ktore kolekcjonujecie? 

   in Ogólnie o biznesie

  • Jakie meble do biura

   becnie jestem na etapie meblowania swojego pierwszego biura. Czy moglibyscie polecić gdzie można zamowić porządny komplet mebli ?

   in Ogólnie o biznesie

  • Stoisko z perfumami- czy to się opłaca?

   Nie raz widziałam w centach handlowych stoiska z tanimi perfumami, będącymi ponad 10 dziesięciokrotnie tańszymi zamiennikami tych markowych. Taki biznes nie wymaga raczej zbyt wielkiego wkładu finansowego, dlatego zastanawiam się, czy warto byłoby zająć się sprzedażą takich produktów. Obawiam się jednak konkurencji, zwłaszcza internetowej, znalazłam w sieci m.in, ofertę e-perfumerii https://perfumy.pl/firm-pol-11-Giorgio-Armani.html gdzie oryginalne perfumy i wody toaletowe znanych na całym świecie producentów są oferowane w mega atrakcyjnych cenach. Tak więc opłaca się sprzedawać zamienniki czy raczej nie?

   in Pomysł na biznes

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • kasza jaglana czy gryczana?

   Która kasza waszym zdaniem jest zdrowsza? Kasza jaglana czy gryczana? 

   in Misz Masz

×