Jump to content
gg11@op.pl

Sprzedam Biznes = Działająca Produkcja

Recommended Posts

gg11@op.pl

Sprzedam Biznes - kompletny projekt produkcji działający już od dwóch lat w sektorze Motoryzacyjnym = Tuning mechaniczny silników. Produkowane urządzenie to sprężarka mechaniczna do wyraźnego podnoszenia mocy w silnikach wolnossących. Inaczej konwersja silnika wolnnossącego na doładowany. Nie są to przyrosty paru czy kilku KM tylko rzędu około 100KM+. Przyrosty poparte są licznymi wykresami z hamowni przed i po modyfikacji oraz filmikami.

Zestaw opracowany z wysoką dokładnością i bardzo prostą obsługą montażu aby docelowy klient mógł samemu zamontować zestaw. Konstrukcja aż się prosi o złożenie patentu lub zastrzeżenie wzoru póki ktoś tego nie zacznie kopiować.

W cenie sprzedaży

- kompletny projekt z plikami i rysunkami technicznymi

- pełna lista dokumentacja kontaktów firm CNC i hurtowni

- szczegółowa lista części i lokalizacji zakupów

- szczegółowy pokaz montażu i prezentacja sprężarki

- zapewnienie wyłączności projektu

- działająca strona internetowa i FB

W Polsce BRAK KONKURENCJI, na dzień dzisiejszy kolejki z terminami na 4 miesiące w przód a ogłoszenie wisi tylko na OLX i tylko sprzedaż w Polsce. Nie do przerobienia na rynek zagraniczny gdyby puścić taką reklamę.

Powód sprzedaży = inna działalność.

Dodatkowy kontakt = gg11@op.pl

mpchargers.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Poszukuje pomysłu na biznes

   Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

   in Pomysł na biznes

  • Stworze film promujący Twój biznes tel. 731-012-112

   #Filmy #reklamowe, #promocyjne, #produkcja #filmowa #Kraków, #Katowice, cała #Polska http://michael-studio.pl/filmy

   in Marketing i Reklama

  • Sprzedam TANIE zegarki HURT 5zł/szt

   Posiadam po likwidacji sklepu kilkaset zegarków damskich. Sprzedam je hurtowo jednej osobie - w cenie 5zł/szt. Cena 5zł/szt. przy zakupie całości.  

   in Oferty Towar

  • Sprzedam Pensjonat w Bieszczadach

   Pensjonat położony w Bieszczadach w dobrym punkcie komunikacyjnym. 
   Obiekt przygotowany jest na przyjęcie 120 os. Sala restauracyjna może pomieścić 50 os. Na posesji znajduje się oddzielnie grill, miejsce na ognisko jest także zadaszona wiata oraz piwnica win na imprezy okolicznościowe. Nieruchomość zbudowana jest z wysokiej jakości materiałów. Remont sal restauracyjnych odbyła się w 2017 r. Cały pensjonat otacza zadbany duży ogród. Na rynku lokalnym jest rozpoznawalną marką, cenioną za jakość, smak i lokalizacje. W pensjonacie znajdują się pokoje wraz z łazienkami. 

   Biznesowo: pensjonat jest rentowny, jest dużo rezerwacji pokoi, możliwość rozbudowy oraz rozwoju całego biznesu. 
   Sprzedaż Bezpośrednio od właściciela
   Kontakt:
   Robert tel: 725 - 277 - 987
   e-mail: robert.pacek@interia.pl

   in Oferty Nieruchomości

  • Nieruchomość pod wynajem- dobry biznes?

   Zastanawiam się nad zakupieniem nieruchomości w dobrej lokalizacji, tj. Warszawa i okolice, ewentualnie Wrocław. W celu zarobkowym- pod wynajem.  Wpadło mi w oko takie osiedle http://www.ventana.pl/ umiejscowione moim zdaniem w idealnym miejscu, z dobrym połączeniem  ze stolicą oraz pobliskim Błoniem gdzie teraz powstało wiele miejsc pracy. Domy są duże i można były je przystosować na lokale dla przynajmniej kilku a nawet kilkunastu najemców. Co sądzicie o tym pomyśle i całej lokalizacji? Lepiej postawić na Warszawę czy na Wrocław?

   in Pomysł na biznes

×