Jump to content
adam
adam

Pomoc w wybraniu szkoły ?

Recommended Posts

adam
adam

Hej czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze szkoły ?

Tylko chodzi oto że jak będę miał 18 lat to otworze firmę ?

Sebastian L.
Sebastian L.

Witam,

Szukasz szkoly dzieki ktorej bedziesz mogl otworzyc firme w wieku 18 lat tak?

Wiedz o tym ze wcale nie musisz miec 18 lat by otworzyc firme.

adam
adam

Znaczy chodzi oto,że szkoły nie uczą jak zakładać firmy ?

Chciałbym iść do szkoły gdzie nie będzie mi przeszkadzać i zabierać większość czasu w prowadzeniu biznesu.

Marek
Marek

Zaraz szkola...jak zalozyc firme dowiesz sie tutaj

https://www.google.com/search?source=hp&ei=WsX-XOL8E5G-ggfo5o6oDw&q=jak+za%C5%82o%C5%BCy%C4%87+firm%C4%99&oq=jak+zalozyc+firme&gs_l=psy-ab.1.2.0l9.14163.19019..25860...0.0..0.123.1507.13j4......0....1..gws-wiz.....0..0i131.LpnBMkKqm24

Ale wiedze co firma czyni to trzeba zdobyc w szkole, zalezy co masz zamiar produkowac czy oferowac. im wiecej wiesz tym trudniej bedzie cie oszukac.

Sebastian L.
Sebastian L.

@adam 

Prawda jest taka, ze jesli sie bedziesz sam uczyl w domu, to nie potrzebujesz szkoly. 

Jesli potrafisz Angielski, to serdecznie polecam szkoly/studia typu London School of Business & Finance lub Leicester College, gdzie mozesz sie uczyc (to ze studia nie znaczy ze musisz miec jakies poprzedne kwalifikacje, ja teraz jako 18 latek ide na Magisterke Investowania, Finansow oraz Biznesu) o wiele krocej niz jakbys chodzil do szkoly, do tego pare godzin w tygodniu, kiedy tylko chcesz, i najwazniejsze... z domu. Oby dwie szkoly sa naprawde szanowane w Anglii, wiec naprawde polecam (LSBF jest troche drozsze, bo to jednak studia, ale mozna pare lat zycia zaoszczedzic. Jesli nie szukasz w zyciu skrotow, to zle zyjesz ;) ) .