Jump to content
basia.cz

inwestycja w złote monety

Recommended Posts

basia.cz

Czy ktoś z Was inwestuje np. w złote monety? Jakie macie doświadczenia z takimi inwestycjami i gdzie się zaopatrujecie? Którą mennicę polecacie?  

Marek

Jesli chodzi o inwestycje w zloto to sztabki sa tansze. Wybicie monety kosztuje wiecej niz sztabki. W monecie jest mniej zlota niz w sztabce. 

Zrodlo zakupu powinno byc znane, najlepiej na miejscu a takze warto zakup zweryfikowac. Potrafia oblac tungsten zlotem - trudne do wykrycia.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Płatności za granicą-karta czy gotówka?

Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

in Misz Masz

• Czy komornik powiadamia przed swoją wizytą?

No właśnie, czy komornik ma obowiązek powiadomić - nie wiem, wysłać jakieś pismo w sprawie planowanej wizyty, związanej z egzekucją środków, egzekucją długów?

in Prawo

• Przejęcie tartaku, czy się może opłacić?

Witam. Może ktoś ma wiedzę jak w praktyce wygląda opłacalność takiego biznesu? Na miejscu konkurencji brak, miasto takie sobie, powiatowe. Jest trak pionowy , niewiele więcej, no i spory plac. Jak się rozmawia to wygląda że ma to ręce i nogi, ale kręceni się biznesu, a opłacalność to niekoniecznie to samo. Jest to realny biznes, sporo się buduje w okolicy. Boję się jednak, że brak doświadczenia może być jakims problemem, chocby z zakupami drewna.   

in Pomysł na biznes

• Jakie macie hobby na co dzień?

Jakie macie hobby?  Czy są może rzeczy ktore kolekcjonujecie? 

in Ogólnie o biznesie