Jump to content
DariuszJak

Strona internetowa w NaSTARTUP.pl

Recommended Posts

DariuszJak

Cześć,

Mam pytanie głównie do osób, które korzystały z NaSTARTUP.pl. Czy polecanie ich usługi? Jaka jest wasza opinia?

Pozdrowienia!

Mariusz1986

@DariuszJak ja korzystałem i szczerze to polecam, szybko załatwili temat, cms cały po polsku

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• CreativeHeads Liderbudowlany Usługi Design Web, Grafika i Reklama

Creativeheads.pl W jaki sposób wyróżnić swoją firmę na rynku? Bezbłędnie wykonanym profesjonalnym projektem graficznym. Opowiedz nam o swoich wymogach, przemyśleniach czy wstępnych pomysłach a my stworzymy z nich wspaniałą grafikę, od której nie będziesz mógł odciągnąć wzroku. Jesteśmy w stanie zaprojektować grafiki użytkowe tudzież ulotki, plakaty, baner czy też loga w dowolnym stylu. Dzięki naszej grafice wyróżnisz się na rynku oraz Twoja firma uzyska swój własny charakter na rynku.  W naszej ofercie znajduje się również projektowanie stron internetowych. Stron NIE tworzymy na szablonach wręcz przeciwnie, każda strona projektowana jest indywidualnie pod klienta aby spełnić jego wszelkie wymagania i zapewnić doskonałą jakość wykonania. Poza naszymi grafikami oraz stronami WWW oferujemy również:
      FOTOGRAFIA REKLAMOWA
      WIRTUALNY SPACER GOOGLE
      MARKETING INTERNETOWY
      SEO COPYWRITING, TEKSTY SEO, BLOG SEO
      FILMY REKLAMOWE DLA FIRM  
      -------------------------------------------------------------
      Liderbudowlany.pl Liderbudowlany.pl to internetowy portal branżowy , którego dziennikarze piszą, publikują i promują artykuły o najnowszych technologiach z branży budowlanej. Misją platformy jest promowanie najlepszych firm budowlanych w Polsce oraz ich produktów i usług. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców odbywa się poprzez publikację rzetelnych i unikalnych treści oraz wzmożoną kampanię reklamowa. W przeciwieństwie do wielu stron i portali związanych z branżą, portal liderbudowlany.pl nie kopiuje gotowych treści bezpośrednio ze stron firm. Artykuły publikowane na platformie pisane są od podstaw przez profesjonalnych dziennikarzy branżowych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie unikatowej, wiarygodnej treści, W tekstach zwarte są informacje istotne zarówno dla firmy, której dotyczą jak i odbiorcy. A całość przekazana jest przystępnym językiem.  Katalog reklamowy firmy Liderbudowlany.pl to zbiór wizytówek firm budowlanych z całej Polski. W wizytówkach znajdują się dane firmy i kontakt do jej przedstawicieli, szczegółowa oferta, zakres usług, link do strony internetowej przedsiębiorstwa oraz fotografię. Katalog podzielony jest na sekcje: Ogród, Usługi budowlane, Wyposażenie wnętrz, Instalacje, Materiały budowlane, Maszyny  i sprzęt oraz Przemysł, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć interesujący czytelnika temat.  Kampanię reklamową wzbogacamy również o banery reklamowe, które sami tworzymy dla naszych klientów. Baner są umieszczane na portalu Liderbudowlany.pl. Po kliknięciu na baner, czytelnik przekieruje się na stronę firmy, aby móc dokładniej zapoznać się z jej ofertą Reklama w Internecie to w dzisiejszych czasach najlepsza i najszybsza forma promocji i nagłośnienia wielkiego typu imprez i wydarzeń. Portal Liderbudowlany.pl specjalizuje się w tego typu działaniach i chętnie obejmuje patronatem medialnym najciekawsze wydarzenia w branży. 
      ------------------------------------------------------------- Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepszą ofertę oraz w łatwy i zrozumiały sposób przedstawią system działania naszych kampanii reklamowych. Zapraszamy również na creativeheads.pl oraz liderbudowlany.pl

in Sklepy Internetowe

• Jak reklamować swoje usługi na facebooku?

W jaki sposób reklamować swoje usługi na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?  Która opcja z dostępnych będzie najbardziej efektywna pod względem ceny do jakości?

in Ogólnie o biznesie

• Usługi utrzymania czystosci w hotelach

Firma Inwemer specjalizuje się w usługach utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach w tym hotelach. W skład usługi wchodzą: - codzienne dyskretne sprzątanie pokoi hotelowych oraz pozostałych pomieszczeń w hotelach; - prace związane z utrzymanie czystości i porządku wokół hoteli (w tym pielęgnacja obszarów zieleni i prac ogrodniczych); - inne prace okresowe i specjalistyczne; Szczegóły oferty dostępne są pod niniejszym linkiem: https://inwemer.pl/oferta/utrzymanie-czystosci/hotele

in Biznes oferty

• Chcę handlować ale nie mam hajsu aby się zatowarować

POMOCY. I co w takiej sytuacji zrobić? Mam 26 lat.

in Pomysł na biznes

• Skarpetki damskie które wyglądają super

Ostatnio zauważyłem że pewna koleżanka posiadała super skarpetki damskie, które wyglądają naprawdę świetnie. I bardzo długo szukałam czegoś podobnego ale nigdzie tego nie mogę znaleźć w internecie. Może znacie sklep który posiada ciekawy asortyment ?

in Biznes oferty