Jump to content
TomPom

Poszukuje do sprzedaży

Recommended Posts

TomPom

Poszukuje chetnych do sprzedaży na portalach aukcyjnych typu eBay, allegro, Amazon itp. koszulek pilkarskich. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv. 

TomPom

Nabor zakonczony. 

Użytkownik

Zamykam na życzenie autora wątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Poszukuję osoby znającej język czeski lub słowacki

Witam serdecznie,   poszukuję osoby mieszkającej na stałe w Czechach lub Słowacji, mówiącej w języku polskim, czeskim i/lub słowackim.   Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

in Ogólnie o biznesie

• Świadczę usługi : Obsługa Sprzedaży Internetowej

Dzień dobry, mam do zaoferowania usługi w sprzedaży internetowej :  - obsługa sprzedaży Allegro, OLX, Facebook
      - administracja sklepów internetowych
      - obsługa Social Media * tworzenie opisów
      * edycja zdjęć
      * research informacji o produkcie i konkurencji Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych  w wielu branżach( rtv -agd, sport, kosmetyki, odzież, dom i ogród ... ). Mam również aktywne od 12 lat konto Allegro i OLX Zainteresowane osoby proszę o kontakt : email : wielobranzowy85@gmail.com  

in Sklepy Internetowe

• Sklep z częściami na allegro

Witam, od ponad 2 lat prowadzę sklep z używanymi częściami samochodowymi, a konkretniej zderzakami. Od tych 2 lat firma zamiast się rozwijać idzie w przeciwnym kierunku, pieniędzy jest coraz mniej, za chwilę zacznę dokładać do biznesu. Allegro wprowadzając swoje "zmiany" skutecznie niszczy małe firmy takie jak ja, ponieważ pozycjonują oni tylko najlepiej sprzedających sprzedawców. Szukam kogoś kto doradzi co zmienić, co robię źle, podpowie jakieś strategie reklamowe, albo cokolwiek. Zainwestowałem w to sporo czasu oraz pieniędzy więc proszę o porady.  

in Firma

• Import z Chin - Allegro

Witam serdecznie. Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale umieścić moje zapytanie, więc jeśli źle trafiłem to proszę o przeniesienie.    Zamierzamy z bratem założyć działalność gospodarczą. Mamy dobry dostęp do Chińskiej hurtowni, z której zamierzamy kupować np. zegarki i sprzedawać je w Polsce poprzez portal aukcyjny Allegro. Przewidywany miesięczny dochód to około 1500 PLN na osobę. Tutaj pojawia się kilka pytań. 1. Jaką formę opodatkowania powinniśmy wybrać? Czy ryczałt będzie dobrym wyborem? Jeśli tak to w jakiej wysokości? 3/18/19% ? 2. Co zrobić, żebyśmy na każdy sprzedany przedmiot mogli klientowi wystawić paragon lub fakturę jeśli sobie zażyczy? 3. Jeśli chcemy prowadzić tą działalność razem to powinniśmy osobno założyć działalności jednoosobowe i potem połączyć je w jakąś spółkę?   Bardzo proszę o pomoc.    Pozdrawiam.  

in Podatek dochodowy, podatek VAT