Jump to content
TomPom

Poszukuje do sprzedaży

Recommended Posts

TomPom

Poszukuje chetnych do sprzedaży na portalach aukcyjnych typu eBay, allegro, Amazon itp. koszulek pilkarskich. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv. 

TomPom

Nabor zakonczony. 

Użytkownik

Zamykam na życzenie autora wątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Topics

• Dodatkowy wieloletni dochód dla każdej osoby.

Chcesz zawsze mieć dodatkowy duży dochód ? Poznaj projekt dla każdej osoby, który będzie dawał Ci stałe dochody bez żadnej żmudnej pracy. Tu masz najprostszy i najtańszy sposób na wieloletnie dochody. Cała praca trwa kilka dni, uruchamiasz projekt i nic więcej nie robisz. I od tego momentu zawsze codziennie zarabiasz. Nie ma tu ryzyka stracenia kasy. To biznes który zadowoli każda osobę.  https://tuszybkakasa.pl.tl/ 

in Szukam pomysłu na Biznes

• Amazon

Cześć, planuje zacząć handel na Amazon. Produkcja określonego przedmiotu w Chinach w większej ilości. A później wysyłka całego towaru do Amazon, Anglia lub Stany zjednoczone.  Czyli tak zwane Amazon FBA. Najpierw chciałbym iść na szkolenie które kosztuje 1500zl a później koszt inwestycji na jeden produkt to około 10 000zl. Ktoś może działał na Amazon lub ma znajomego który to robił i może powiedzieć czy warto się w to pchać ? Pozdrawiam

in Pomysł na biznes

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Poszukuję wspólnika z niewielkim kapitałem do istniejącej firmy - sprzedaż ( Warszawa )

Firma działa od kilku dobrych lat ( biuro na Mokotowie ) Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla firm.  Biznes nie lubi monotonii dlatego poszukuję kogoś do wejścia w spółkę na zasadzie udziałów + wkład pracy. Kogo szukam? - Osoby która nie boi się jeździć ze mną na spotkania z klientami - Osoby która nie boi się rozmawiać przez telefon z klientem - Osoby która ma głowę pełną pomysłów, jest zdeterminowana i działa z pasją Jeśli zaciekawiła Cie moja propozycja - napisz coś o sobie. chain małpka interia pl Pozdrawiam Maciej  

in Szukam wspólnika

• Poszukuję wspólnika do firmy szkoleniowej

Poszukuję wspólnika do nowej firmy, która będzie zajmowała się szkoleniami w Warszawie. Najbardziej odpowiednią osobą byłaby taka, która interesuje się tematyką szkoleń. W firmie w sumie będzie 3 wspólników. Szczegóły po kontakcie na email toskento@gmail.com

in Szukam wspólnika