Jump to content
wazer

Biurko

Recommended Posts

wazer

Witam, poszukuję nowego biurka pod peceta.

Potrzebuję mniej więcej czegoś o takich wymiarach:

Szerokość - >=150cm

Głębokość - >=65cm

Wysokość - 76cm>x>70cm

Bez żadnych udziwnień, kolor jasny drewniany :D (ew. czarny), nie szklane, może mieć małą szufladę, ale jak jej nie będzie to też spoko. Fajnie by było jakby miało dość gruby blat (coby ewentualnie można było kable schować)

Co byście polecili? 

truck

Polecam w takim razie kolor dąb sonoma:

https://www.mebletkaniny.pl/biurko-b34-dab-sonoma-bialy-id-2714

Bajecznie prosty do utrzymania w czystości bo niczego na nim nie widać. Dałem tutaj akurat przykładowe biurko, które mi się osobiście podoba ( lubie stylistykę mebli w stylu lat 70 tych). Jednak w sklepie jest wiele innych propozycji. 

Jedyne czego nie polecam to biurka z regulacją. Biurka takie są dość drogie, a tak naprawdę z funkcji nie korzysta się zbyt często. Jak raz sobie dopasujesz wysokość tak będziesz z niej korzystał 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Poszukuję wspólnika z niewielkim kapitałem do istniejącej firmy - sprzedaż ( Warszawa )

Firma działa od kilku dobrych lat ( biuro na Mokotowie ) Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla firm.  Biznes nie lubi monotonii dlatego poszukuję kogoś do wejścia w spółkę na zasadzie udziałów + wkład pracy. Kogo szukam? - Osoby która nie boi się jeździć ze mną na spotkania z klientami - Osoby która nie boi się rozmawiać przez telefon z klientem - Osoby która ma głowę pełną pomysłów, jest zdeterminowana i działa z pasją Jeśli zaciekawiła Cie moja propozycja - napisz coś o sobie. chain małpka interia pl Pozdrawiam Maciej  

in Szukam wspólnika

• Poszukuję wspólnika do firmy szkoleniowej

Poszukuję wspólnika do nowej firmy, która będzie zajmowała się szkoleniami w Warszawie. Najbardziej odpowiednią osobą byłaby taka, która interesuje się tematyką szkoleń. W firmie w sumie będzie 3 wspólników. Szczegóły po kontakcie na email toskento@gmail.com

in Szukam wspólnika

• Poszukuję osoby znającej język czeski lub słowacki

Witam serdecznie,   poszukuję osoby mieszkającej na stałe w Czechach lub Słowacji, mówiącej w języku polskim, czeskim i/lub słowackim.   Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

in Ogólnie o biznesie

• Sklep internetowy - bez iwnest. w towar

Dzień dobry,  Zajmuję się tworzeniem sklepów internetowych i oprogramowania pod nie. Oferowany sklep, działa od końca lutego - służył na początku jako projekt reklamujący moje usługi i przede wszystkim testujący pozyskaną hurtownię, nasza przygoda przeciągnęła się do dzisiaj z powodu dość dobrych jak na projekt startowy sprzedaży.  Sklep zintegrowany z magazynem hurtowni działającej w branży dziecięcej - jest to jedna z nielicznych hurtowni, które działają w tym modelu (dropshipping) oferując dobre ceny i towar. Znam ten model 6 lat i wiem jak rynek hurtowni przez co również sprzedaży się kształtuje.  Automatyczna aktualizacja towaru. W okresie tych 2 msc z hakiem, zostały zrealizowane 32 zamówienia, na łączną kwotę ~ 29000 zł (marża różna 15%, 20%, 38% - dokładne wyliczenie zysku dla osoby zdecydowanej). Co najważniejsze - jak widać wyżej, nie mówimy o sprzedaży drobnicy. Towar, który w sklepie głównie się sprzedaje to samochody na akumulator. Średnia zarobku to 130-230 zł/sztuka (zarobek, nie obrót). Nie było inwestowane w żadną reklamę, płatne ogłoszenia czy allegro. Odstępne za sklep - 5000 złotych. Sklep posiada wszystko, co niezbędne. Myślę, że nabywca będzie zadowolony, nie pozbywam się "kury znoszącej złote jajka", tylko tą sprzedażą, szukam nowego klienta na moje usługi.

in Sprzedam biznes, sprzedam firmę