Jump to content
Kuba321

[Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

Recommended Posts

Kuba321

Dzień dobry,

Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys..

Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna.

Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.

Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć

Czekam na porady,

Pozdrawiam,

Kuba

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Innowacyjny Strażnik Ciśnienia - 11 tys. sztuk

Cena jednostkowa sprzedaży: 50 zł brutto Cena hurtowa: 30 zł   Świetny i niepowtarzalny produkt. Komplet czterech sztuk.   Zalety: 1. Bezpieczniejsza jazda 2. Oszczędność pieniędzy 3. Oszczędność czasu 4. Oszczędność paliwa   Szczegółowe informacje:   Kontakt: +48 533 333 993, cała Polska

in Oferty Towar

• Kurier w jeden dzień

możesz też obejrzeć na Youtubie:
      Pomysł na biznes wart miliony Kurier w jeden dzień, czyli dostarczanie przesyłek tego samego dnia do odbiorcy na określonym obszarze. Początkowym miejscem rozwoju tej usługi będą miasta wojewódzkie. Biznes będzie polegał na tym, że dostarczamy przesyłki tego samego dnia, czyli można zamówić coś w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym i dostać to tego samego dnia! Do dostarczania przesyłek będą używane samochody elektryczne, rowery elektryczne lub skutery.  Model biznesowy firmy Model biznesowy tej firmy zawiera w sobie kilka pozycji. Pozycja nr 1 – przynosząca tylko część przychodów firmy to oczywiście koszt nadania przesyłki. Kolejna pozycja, która już jest ważniejszą rzeczą w tym modelu biznesowym to koszt abonamentu na korzystanie z oprogramowania przygotowanego przez firmę. Wysokość abonamentu zależy od określonej ilości wysyłanych paczek. Abonament zawiera w sobie dostęp do dedykowanej aplikacji dla sprzedawców. Pozycja nr 3 w modelu biznesowym, czyli sprzedawanie licencji biznesowej innym podmiotom, które chcą prowadzić ten biznes. Podmioty te będą mogły korzystać z tych pierwszych dwóch pozycji do zarabiania. Dedykowane oprogramowanie dla biznesu Cały trik w tym biznesie polega na stworzeniu dedykowanego oprogramowania, które musi zawierać w sobie zarówno elementy logistyczne, jak i organizacyjne. Logistyka będzie bardzo istotną kwestią. System będzie tworzyć najbardziej rentowną trasę odbioru przesyłek i jaką trasę dostarczenia przesyłek. Natomiast element organizacyjny służyć będzie zwiększeniu sprzedaży towarów wśród klientów – co przełoży się na zwiększenie wpływu z abonamentów. Dzięki temu oprogramowaniu firmy będą mogły obsłużyć tych klientów lepiej i szybciej. Biznes będzie skupiać się na tym, żeby pokazać korzyści finansowe dla firmy lokalnych, które dzięki tej usłudze będą mogły zwiększyć sprzedaż. Skalowanie biznesu Po stworzeniu oprogramowania biznes będzie łatwo skalowalny na rynki zagraniczne i tak jak powiedziałem na początku — zarabiać będziemy na sprzedawaniu licencji, które będą zawierały w sobie oprogramowanie, pełne know-how i sprzęt potrzebny do prowadzenia tego biznesu. Do tego biznesu szukam inwestora lub kogoś, kto jest zainteresowany tym pomysłem i chce go kupić na własność. Po więcej moich pomysłów zapraszam na mojego bloga, kanał na YouTubie i na FB A co? pieniądze · władza · przyszłość

in Pomysł na biznes

• Jaki dobry salon optyczny w Warszawie byście polecili

Czy polecicie dobry salon optyczny w Warszawie? Chciałbym wyrobić sobie nowe okulary do komputera. 

in Ogólnie o biznesie

• Szukam pomysłu - 200-300 tyś zł kujawsko-pomorskie

Witam. Jak w temacie, mam do zainwestowania ok 200-300 tyś zł lub troszkę więcej, Jestem otwarty na wszelkie normalne propozycje. Branża nieistotna. 

Zapraszam na prv, 

in Szukam pomysłu na Biznes