Jump to content
truck

Outsourcing it w firmie

Recommended Posts

truck

Może ktoś zrezygnował z zatrudnienia informatyka na rzecz outsourcingu it? 

Jak wyglada takie rozwiazanie i czy warto? 

Star

Zatrudnienie włąsnego specjalisty jest bardzo drogie, szczególnie że obecnie branża ta naprawdę wysoko się ceni. Chcąc zmniejszyć koszty pracy, najlepiej wynająć do obsługi systemu komputerowego zewnętrznego usługodawcę. Stawiając na outsourcing IT, problem kosztownych urlopów czy szkoleń rozwiązujemy od ręki.  Poza tym najczęściej zyskujesz usługi 24 godziny na dobę. NIe musisz również bać się,ze informatyk będzie Ci potrzebny jak pójdzie na urlop.

http://tustolica.pl/itcenter-rozwiazania-informatyczne-szyte-na-miare_79810

Poczytaj sobie o tym tutaj. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Znajomość języka Holenderskiego jak wykorzystać

Witam Bardzo dobrze znam język holenderski w mowie i piśmie. W Holandii przebywam od dobrych 20 lat, lecz praktycznie co miesiąc przez około 2 tyg jestem w Polsce. Macie może jakiś pomysł w jaki sposób mogę wykorzystać znajomość języka, lokalnego rynku i częstej obecności w Polsce aby zawszę coś sobie dorobić? Pozdrawiam

in Szukam pomysłu na Biznes

• Czy warto oszczędzać na oponach?

Z takim dylematem mierzy się wiele osób. Czy opony, to element auta, który warto traktować po macoszemu - wydaje się, że nie. Opony to przecież jeden z istotniejszych elementow majacych wpływ na na przyczepność, na bezpieczeństwo zwłaszcza poruszania się po tych trasach szybkiego ruchu. Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: http://racerpolska.pl/opony-do-samochodu/oszczedzanie-na-oponach-samochodowych-co-warto-wiedziec/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

in Misz Masz

• [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

in Marketing i Reklama

• Import z Chin - co warto?

Witam serdecznie.

Co według Was warto importować z Chin? 
      Prosiłbym o konkretne przykłady sprecyzowane. 

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia? 

Mam spore doświadczenie w handlu w Polsce, Europie oraz północnej Afryki.

Szukam dodatkowej branży oraz importu z Azji.

Zapraszam do dyskusji.

in Pomysł na biznes

• Jak założyć firmę - krok po kroku?

Może zbierzmy jak to się robi i o czym pamitęać.   Przeczytałem już sporo a dalej mi się wszystko gmatwa, powiedzcie czy dobrze myślę:   1. przychodzę do urzędu miasta, składam wpis do CDEIG. 2. Zgłaszam firmę do ZUS i US. 3. do 25 dnia kolejnego miesiąca muszę opłacić VAT i ZUS, podatek, NFZ i złozyć księgę przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe i faktury? Na jakie konto mam przelewać vat, zus i nfz?   A co jak chcę mieć firmę od 1 marca ale uruchomić od 1 kwietnia? Wtedy pierwsze płatności zus i nfz dopiero za kwiecien? Gdzie to zglaszac potem?

in Firma