Jump to content
truck

Czy warto oszczędzać na oponach?

Recommended Posts

truck

Z takim dylematem mierzy się wiele osób. Czy opony, to element auta, który warto traktować po macoszemu - wydaje się, że nie.

Opony to przecież jeden z istotniejszych elementow majacych wpływ na na przyczepność, na bezpieczeństwo zwłaszcza poruszania się po tych trasach szybkiego ruchu.

Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: http://racerpolska.pl/opony-do-samochodu/oszczedzanie-na-oponach-samochodowych-co-warto-wiedziec/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Peter

Nie warto oszczedzac na tak waznych elementach samochodu.

Tatiana
Posted (edited)

Dokładnie, zwłaszcza jeśli chodzi o auta firmowe- na oponach i częściach nie oszczędzamy, w końcu trzeba zadbać o to aby pracownicy poruszali się po trasach pewnie i bezpiecznie,  co przekłada się oczywiście na prosperowanie firmy. Niemniej jednak oszczędzać na wydatkach związanych z flotą warto i można, tyle że w rozsądny sposób. Np. używając kart paliwowych.  Szczerze polecam poczytać o tym rozwiązaniu, sporo informacji znajdziecie na  https://www.flotex.pl/   ja właśnie stamtąd się dowiedziałam o korzyściach jakie daje ten produkt. Płacąc kartą dostaje się spore zniżki na paliwo, na tysiącach stacji benzynowych. Nie zbieracie też stosu faktur, tylko system generuje jedną na miesiąc- zbiorczą.  Wszystkie wydatki macie pod kontrolą, wiecie gdzie, kiedy i za co płacą kierowcy, możecie też limit na karcie ustawić, aby nie było nadużyć typu pokrywanie prywatnych potrzeb z firmowej kasy.

Edited by Tatiana

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Prywatne przedszkole - warto?

Co myślicie o otworzeniu prywatnego przedszkola. Miasto -  20 tysięcy mieszkańców i z tego co się orientuję jest poważny problem z przyjęciem do przedszkoli samorządowych. Mam własny lokal, który można by przystosować do  przedszkola ( do tego ogródek, gdzie można by urządzić plac zabaw). Myślicie, że to opłacalny biznes?

in Pomysł na biznes

• Praca w Internecie nie taka zła :_)

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych, od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem drobnych kwot pieniężnych na platformie Adblast, jedni pewnie słyszeli, inni nie. Chciałbym się z wami podzielić tą formą zarobku. Mam już kilkuosobowom grupę na Facebooku, gdzie wspólnie zapraszamy osoby chętne zarabiania i wspólnie budujemy swoją strukturę. Jeśli chciałbyś dołączyć do mojego teamu, napisz do mnie tutaj na priv, lub na email: marceliharacz@wp.pl . Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda, podaje link do darmowej rejestracji : https://adblast.alternet.com/r/marceliharacz . ZAPRASZAM  

in Zarabianie w internecie

• Import z Chin - co warto?

Witam serdecznie.

Co według Was warto importować z Chin? 
      Prosiłbym o konkretne przykłady sprecyzowane. 

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia? 

Mam spore doświadczenie w handlu w Polsce, Europie oraz północnej Afryki.

Szukam dodatkowej branży oraz importu z Azji.

Zapraszam do dyskusji.

in Pomysł na biznes

• Kurier w jeden dzień

możesz też obejrzeć na Youtubie:
      Pomysł na biznes wart miliony Kurier w jeden dzień, czyli dostarczanie przesyłek tego samego dnia do odbiorcy na określonym obszarze. Początkowym miejscem rozwoju tej usługi będą miasta wojewódzkie. Biznes będzie polegał na tym, że dostarczamy przesyłki tego samego dnia, czyli można zamówić coś w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym i dostać to tego samego dnia! Do dostarczania przesyłek będą używane samochody elektryczne, rowery elektryczne lub skutery.  Model biznesowy firmy Model biznesowy tej firmy zawiera w sobie kilka pozycji. Pozycja nr 1 – przynosząca tylko część przychodów firmy to oczywiście koszt nadania przesyłki. Kolejna pozycja, która już jest ważniejszą rzeczą w tym modelu biznesowym to koszt abonamentu na korzystanie z oprogramowania przygotowanego przez firmę. Wysokość abonamentu zależy od określonej ilości wysyłanych paczek. Abonament zawiera w sobie dostęp do dedykowanej aplikacji dla sprzedawców. Pozycja nr 3 w modelu biznesowym, czyli sprzedawanie licencji biznesowej innym podmiotom, które chcą prowadzić ten biznes. Podmioty te będą mogły korzystać z tych pierwszych dwóch pozycji do zarabiania. Dedykowane oprogramowanie dla biznesu Cały trik w tym biznesie polega na stworzeniu dedykowanego oprogramowania, które musi zawierać w sobie zarówno elementy logistyczne, jak i organizacyjne. Logistyka będzie bardzo istotną kwestią. System będzie tworzyć najbardziej rentowną trasę odbioru przesyłek i jaką trasę dostarczenia przesyłek. Natomiast element organizacyjny służyć będzie zwiększeniu sprzedaży towarów wśród klientów – co przełoży się na zwiększenie wpływu z abonamentów. Dzięki temu oprogramowaniu firmy będą mogły obsłużyć tych klientów lepiej i szybciej. Biznes będzie skupiać się na tym, żeby pokazać korzyści finansowe dla firmy lokalnych, które dzięki tej usłudze będą mogły zwiększyć sprzedaż. Skalowanie biznesu Po stworzeniu oprogramowania biznes będzie łatwo skalowalny na rynki zagraniczne i tak jak powiedziałem na początku — zarabiać będziemy na sprzedawaniu licencji, które będą zawierały w sobie oprogramowanie, pełne know-how i sprzęt potrzebny do prowadzenia tego biznesu. Do tego biznesu szukam inwestora lub kogoś, kto jest zainteresowany tym pomysłem i chce go kupić na własność. Po więcej moich pomysłów zapraszam na mojego bloga, kanał na YouTubie i na FB A co? pieniądze · władza · przyszłość

in Pomysł na biznes