Jump to content
truck
truck

Czy warto oszczędzać na oponach?

Recommended Posts

truck
truck

Z takim dylematem mierzy się wiele osób. Czy opony, to element auta, który warto traktować po macoszemu - wydaje się, że nie.

Opony to przecież jeden z istotniejszych elementow majacych wpływ na na przyczepność, na bezpieczeństwo zwłaszcza poruszania się po tych trasach szybkiego ruchu.

Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: http://racerpolska.pl/opony-do-samochodu/oszczedzanie-na-oponach-samochodowych-co-warto-wiedziec/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Share this post


Link to post
Peter
Peter

Nie warto oszczedzac na tak waznych elementach samochodu.

Share this post


Link to post
Tatiana
Tatiana
Posted (edited)

Dokładnie, zwłaszcza jeśli chodzi o auta firmowe- na oponach i częściach nie oszczędzamy, w końcu trzeba zadbać o to aby pracownicy poruszali się po trasach pewnie i bezpiecznie,  co przekłada się oczywiście na prosperowanie firmy. Niemniej jednak oszczędzać na wydatkach związanych z flotą warto i można, tyle że w rozsądny sposób. Np. używając kart paliwowych.  Szczerze polecam poczytać o tym rozwiązaniu, sporo informacji znajdziecie na  https://www.flotex.pl/   ja właśnie stamtąd się dowiedziałam o korzyściach jakie daje ten produkt. Płacąc kartą dostaje się spore zniżki na paliwo, na tysiącach stacji benzynowych. Nie zbieracie też stosu faktur, tylko system generuje jedną na miesiąc- zbiorczą.  Wszystkie wydatki macie pod kontrolą, wiecie gdzie, kiedy i za co płacą kierowcy, możecie też limit na karcie ustawić, aby nie było nadużyć typu pokrywanie prywatnych potrzeb z firmowej kasy.

Edited by Tatiana

Share this post


Link to post
bialpo
bialpo

Nie warto oszczędzać, bo to chodzi o bezpieczeństwo na drodze, jeśli temat potraktujesz po macoszemu to będziesz zagrożeniem dla siebie, pasażerów i innych uczestników ruchu. Lepiej zainwestuj w porządne opony i możesz też pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu, są takie dodatkowe typu szyb czy opon. Zerknij sobie tutaj ubezpieczenia komunikacyjne https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/komunikacyjne/ - dostępna jest porównywarka

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...