Jump to content
Ada
Ada

Studia

Recommended Posts

Ada
Ada

Szukam uczelni, na której zrobię studia licencjat z marketingu, najchętniej niestacjonarnie, bo nie mam możliwości zaczęcia studiów dziennych.

Share this post


Link to post
Maras
Maras

Sprawdzałaś może ofertę WSZiPu? Robiłam u nich menadżerskie studia podyplomowe https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ i zajęcia odbywały się online. Nie wiem czy o coś takiego Ci chodzi? Dla mnie to była ogromna oszczędność czasu, bo mam pracę na pełen etat, rodzinę i sporo obowiązków. Chciałam się dokształcić, ponieważ to był warunek otrzymania w pracy awansu. Muszę się pochwalić, że studia skończyłam i otrzymałam wymarzony awans oraz podwyżkę.

Edited by Maras

Share this post


Link to post
klarowa
klarowa

Kolejna edycja podyplomowych studiów z zarządzania rusza niebawem w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Studia MBA Project Management  https://wsaib.pl/kandydaci/mba-project-management/o-studiach skierowane są głównie dla menadżerów wyższego i średniego szczebla, którzy po skończonych studiach będą mogli zarządzać organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,

Share this post


Link to post
Roger
Roger

Z podyplomowych na co byscie sie zdecydowali? :)

Share this post


Link to post
KordianKomar
KordianKomar
On 12/8/2020 at 6:17 PM, Roger said:

Z podyplomowych na co byscie sie zdecydowali? :)

 

W kwestiach edukacji zdania są często podzielone jednak nikt nie przekona mnie, że nie warto inwestować w swój rozwój. To nie te czasy gdy wystarczyło zdać maturę by zyskać dobrze płatną pracę w sektorze budżetowym. Przez te wszystkie lata rynek pracy zmienił się bardzo diametralnie i żeby odnieść sukces należy szukać pracy tam gdzie jest na nią największy popyt. Trudno nie zgodzić się z tym, że dużo zagranicznych firm wkracza na nasz rynek. To świetna okazja dla osób wprawnie władających językiem obcym na awans. Takie kierunki jak komunikacja międzynarodowa studia - https://www.wse.krakow.pl/studia-ii-stopnia/filologia-filologia-angielska/komunikacja-miedzykulturowa-w-biznesie/ pozwalają na pracę w międzynarodowym gronie. Po pierwsze to możliwość zarobienia dużych pieniędzy, po drugie to satysfakcja jaką będziemy czerpać poznawając ludzi z innych kultur.

Share this post


Link to post
Myszka
Myszka

Wybór przyszłościowego kierunku studiów daje nam gwarancję uzyskania pracy po ich zakończeniu. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji gdzie studiować warto zapoznać się z przyszłościowymi kierunkami studiów http://strefapracownicza.pl/kariera-zawodowa/zawody-deficytowe-czyli-jaka-sciezke-kariery-warto-wybrac-w-nowej-dekadzie-xxi-wieku/, która ułatwi nam obranie dobrej drogi.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...