Skocz do zawartości
Elemis
Elemis

Jaki kurs warto zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

farn
farn

Może jakiś kurs zawodowy? One zawsze się przydają, zwłaszcza jeżeli nie możesz znaleźć pracy. Dobre kursy są w Poznańskim Centrum Kształcenia https://www.pckz.poznan.pl/szkolenia-i-kursy , kształcili się tam wcześniej nasi pracownicy i faktycznie byli dobrze przegotowani do pracy. Mają szeroki zakres szkoleń od typowo zawodowych, po szkolenia BHP, czy kursy pedagogiczne. Też byłam na ich szkoleniu i muszę przyznać, ze przeprowadzają je w dobry sposób, treści są łatwo podane i przyswajalne, naprawdę polecam, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
mall
mall

My robiliśmy kursy z zakresu kadr i płac. Chcieliśmy w końcu sami zająć się tym zagadnieniem i muszę wam powiedzieć, że wyszło super. Szkolenie było przeprowadzone przez firmę HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/szkolenia-kadrowo-placowe/ z Gliwic i możemy ich zdecydowanie polecić. To bardzo dobrzy fachowcy, znają się na tym, co robią, doskonale nas przygotowali. Szkolenie było w dobrej cenie. Oni dodatkowo świadczą usługi doradcze w zakresie tworzenia i wdrażania PPK, na co również się zdecydowaliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Karol.Malinowski
Karol.Malinowski

Jeśli poszukujecie oprogramowania, który pomoże usprawnić wszystkie działania dotyczące prowadzenia szkoleń to polecam Wam https://firmao.pl/firmy-szkoleniowe.php. Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom w Firmao zarządzanie szkoleniami jest o wiele prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Michal80
Michal80

Zależy czym się interesujesz i co lubisz robić. Myślę, że kurs na wózek widłowy jest opłacalną inwestycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
baeq
baeq

Z tych standardowych, to może na wózki widłowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Josicka
Josicka

Ro zależy w dużej mierze od Twoich zainteresowań i tego do czego potrzebujesz kursów. Dla niektórych osób opłacalne będą kursy rysunku, bo myślą o karierze architekta a dla innych kurs na wózki widłowe. Zastanów się chwilę nad swoją karierą zawodową i tym jak to widzisz. Co prawda decyzję o zmianie pracy można podjąć zawsze, ale posiadanie planu zawsze na dłuższą metę jest przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
irenapom
irenapom

Ja bardzo lubię  przebywać z ludźmi i nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Postanowiłam że zrobię sobie kurs na instruktora nauki jazdy. Jeżdżę już z kursantami ponad 5 miesięcy i jestem mega zadowolona. Fajna przyjemna praca. Kontakt z młodymi ludźmi. No i satysfakcja jak się widzi jak się młodzi uczą jeździć i są efekty. Jezeli chodiz o kurs to poleće w Krakowie Oes . Tam dobrze prowadza szkolenia dla instruktorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
bergtol
bergtol
W dniu 23.06.2021 o 09:41, baeq napisał:

Z tych standardowych, to może na wózki widłowe? 

Zdecydowanie polecam ;) Zobaczcie sobie panowie na ogłoszenia na pracawue.pl ile się zarabia w Holandii albo w Niemczech jako operator wózka widłowego a przecież to nie jest wcale ciężka praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...