Jump to content
tkocerba

Poszukiwani pośrednicy handlowi

Recommended Posts

tkocerba

Firma zajmująca się importem towaru poszukuje do współpracy osób prowadzących działalność w zakresie pośrednictwa handlowego. Naszym celem jest wspólna budowa sieci sprzedaży na terenie całego kraju oraz za granicą (Słowacja, Ukraina, Białoruś).

Oferujemy towar sprowadzany z za zachodniej granicy, między innymi: części samochodowe, środki chemiczne (chemia gospodarcza), sprzęt AGD i inne. Istnieje również możliwość sprowadzenia towaru pod indywidualne zamówienie. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem tomek.kocerba@gmail.com w celu ustalenia szczegółów współpracy oraz przesłania towarów, które obecnie posiadamy na stanie. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Płatności za granicą-karta czy gotówka?

Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

in Misz Masz

• Firma transportowa

A może ktoś chciałby zainwestować w branżę transportową?
      Albo już jeździ i chce przejść na swoje?
      Pomagamy, zapraszam na wlasnytransport.pl

in Pomysł na biznes

• Firma pożyczkowa/bank

Witam mam x kapitału co zostanie moja tajemnica. I chciałbym to zainwestować w finansach. Tzn udzielac kredyt chwilówki przez internet. Czy jakieś specjalne pozwolenia potrzebuje? A drugi temat to bank. Jestem zainteresowany otworzeniem placówki bankowej.

in Pomysł na biznes

• Najlepiej płatne zawody w kraju

W temacie pracy - może kogoś zainteresuje
      Trafiłam na ciekawy artykuł, pokazujący jak wyglądają zarobki w naszym kraju, zgodzicie się z tym  https://www.oto-praca.pl/najlepiej-platne-zawody-w-kraju/[/url]  tutaj przykładowa oferta pracy  https://www.naszraciborz.pl/site/art/8-telegraf/0-/39136-poszukiwany-prawnik-do-pracy-w-urzedzie-miasta.html[/url]  wg nr 1 na liście  

in Praca