Jump to content
truck
truck

Biuro rachunkowe czy samodzielna księgowość

Recommended Posts

truck
truck

W jaki sposób prowadzicie księgowość w swojej firmie? 

Korzystacie z biura rachunkowego czy może jednak prowadzicie własną księgowość? 

Share this post


Link to post
Raziel
Raziel

Jak firma byla jeszcze mała sam prowadziłem swoja księgowość, potem jednak doszło wiele faktur oraz kosztów, zatrudniłem pracownikow tak wiec oddałem to w ręce biura rachunkowego. Zastanawiam się nad utworzeniem spólki, a prowadzenie pelnej ksiegowości również proste nie jest. Niewątpliwą zaletą zlecenia obsługi księgowej uprawnionemu podmiotowi jest, że odpowiedzialność za czynności księgowe przedsiębiorca przenosi na doradcę podatkowego czy biuro rachunkow -nie trzeba stresować się własnymi bledami, poza tym oszczędza się czas, który mozna przeznaczyć na pracę a nie na papierkowe sprawy.

Ze swojej strony polecam to biuro rachunkowe ----> https://pik-ksiegowosc.pl  - korzystam od prawie 2 lat i nie mam im niczego do zarzucenia. 

Share this post


Link to post
Jaromir
Jaromir

Zdecydowanie biuro. Nie mam czasu na samodzielne prowadzenie, przepisy zmieniają się praktycznie co tydzień, musiałbym przynajmniej jeden dzień przeznaczyć tylko na sprawdzanie ustaw i przepisów. A to w prowadzeniu działalności naprawdę zajmuje dużo czasu, Wychodzę z założenia, że pewne rzeczy lepiej jest zlecić ekspertom, a samemu zająć się swoimi ważnymi sprawami. Od kilku już lat korzystam z usług rzetelnych specjalistów. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę: SEKA

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...