Jump to content
truck
truck

Sklepy z artykułami metalurgicznymi i spawalniczymi

Recommended Posts

truck
truck

Czy funkcjonują w ogóle takie sklepy w internecie? Często jest tak, że trzeba kupić dobrej jakości gwoździe, z przeznaczeniem np do prac dekarskich. Opcjonalnie dobrej klasy materiały spawalnicze. Możecie polecić coś z tego zakresu?

Share this post


Link to post
mzar
mzar

Tak, sklepy. Dużo jest tego na tych wszystkich portalach aukcyjnych typu allegro.

Ale nie tylko w sklepach intenretowych znajdziesz informacje na temat tego rodzaju produktów. Dostępne są również na stronach producentów.

Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.metalurgia.pl/gwozdzie/gwozdzie-stalowe/gwozdzie-budowlane

Przykładowa specyfikacja gwoździ budowlanych.

 

 

Share this post


Link to post
wirn
wirn

Tak, funkcjonują, chociaż my sami kupowaliśmy wszystko stacjonarnie, zaopatrywaliśmy się w maszyny spawalnicze, ale także materiały tego rodzaju u dystrybutora z Radwanic, Nortech http://www.nortech-weld.pl/produkty/1-materialy-spawalnicze . W ich ofercie znajdziecie naprawdę rozbudowaną gamę produktów różnego rodzaju, wyłącznie od dobrych producentów, które dostępne są w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Wielokrotnie robiliśmy tam zakupy i nigdy nie byliśmy zawiedzeni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. 

Share this post


Link to post
farn
farn

Szczerze? Nawet się nie orientowaliśmy, bo zakupy robimy stacjonarnie, ewentualnie na zamówienie i na dowóz. Stacjonarnie udało nam się także kupić maszyny i narzędzia do toczenia, frezowania i wiercenia metali, w firmie MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/turning we Wrocławiu. Ta firma to oddział wydziału narzędziowego japońskiej firmy Mitsubishi Materials Corporation, która jest rzetelna i ceniona na świecie. Produkty, które u nich kupiliśmy doskonale nam służą, są bardzo wytrzymałe i dobrej jakości, polecam.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...