Jump to content
mzar
mzar

Jaki sport uprawiacie po pracy

Recommended Posts

mzar
mzar

Mam pracę siedzącą i zastanawiam się nad jakimś sportem,,.... Tak aby nie zostać po pracy kaleką

Jakie sporty uprawiacie na co dzień? 

Star
Star

Kiedyś chodziłem na siłownie, obecnie ćwiczę głównie w domu.  Siłównie mam trochę daleko. Kiedyś miałem klub sportowy praktycznie przed blokiem, obecnie musiałbym dojeżdżać autem bo się przeniesli i nie mam na to ochoty i czasu ( już i tak dwa razy dziennie stoję w korkach bo drogę do pracy mam po prostu kiepską).

Ostatnio z żoną w ramach zimowego treningu kupiliśmy sobie również orbitrek:

https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness_Trenazery-Orbitreki-394.html

I muszę przyznać, ze trening na takim urządzeniu jest o wiele bardziej wymagający niż trening na rowerku czy na bieżni bo angazuje więcej grup mięśni. Niemniej oczywiśćie polecam. 

Tucker
Tucker

Ja lubie biegac. Swoja droga to jest spory problem z zakupieniem odziezy termoaktywnej. Moze ktos, cos poradzi?

sopcio
sopcio

O tak bieganie jest super. Też lubię tak spędzać wolny czas. W ogóle z mężem aktywnie żyjemy bo on gra w piłkę nożną i przy okazji ja zaraziłam się trochę uprawianiem sportu. A tak mi się przypomniało, że jak znacie kogoś kto zawodowo gra w piłkę to są szkolenia Chce Zostać specjalnie dla osób, które chcą być dobrymi piłkarzami. Mąż mi o tym mówił i tak pomyślałam, że może ktoś skorzysta

Slaweq
Slaweq

Gra w komputer.