Jump to content
Maciuś
Maciuś

trading samemu czy automat Forex

Recommended Posts

Maciuś
Maciuś

Jak w temacie. Co Waszym zdaniem jest lepsze?
Korzystacie z jakiś automatów do gry?
Osobiście zastanawiam się nad automatyzacją gry bo nie uśmiecha mi się siedzieć przed wykresami bo najzywaczniej szkoda mi czasu plus szkoda nerw :P

Edited by Maciuś

Trzcinka
Trzcinka

z tego co wiem to są tysiące automatów na forexa, tylko nikt nie wie który naprawdę daje zyski, a który wyczyści Cię do gołego tyłka.

Jak znajdziesz i sprawdzisz przez przynajmniej pół roku jakiś dobry bot, to daj znać.

P.S A może korzystałeś z proptradingu na automacie, albo jakichś innych form handlu na fx poza samodzielnym tradingiem?

Maciuś
Maciuś
W dniu 21.01.2020 o 14:24, Trzcinka napisał:

z tego co wiem to są tysiące automatów na forexa, tylko nikt nie wie który naprawdę daje zyski, a który wyczyści Cię do gołego tyłka.

Jak znajdziesz i sprawdzisz przez przynajmniej pół roku jakiś dobry bot, to daj znać.

P.S A może korzystałeś z proptradingu na automacie, albo jakichś innych form handlu na fx poza samodzielnym tradingiem?

o Proptradingu pierwsze słyszę 😲 będę musiał sobie w wolnej chwili poczytać o tym.

Wiesz co korzystałem z przeróżnych botów ale one max po 3msc zawsze zerowały mi konto i trzeba było zaczynać od początku. 

Wikarik
Wikarik

proptrading jest ciekawy bo daje 2 opcje jakby. Jedna to zatrudniają Cię jako tradera i codziennie latasz do biura, dostajesz biuro, narzędzia , kapitał firmy i handlujesz, a druga automatyczna /zdalna współpraca coś jak tu prop-trading.pl

Czytam o tym ostatnio i jak się skończy tej sajgon z koronawirusem to sobie uzbieram trochę siana i spróbuję

Trzcinka
Trzcinka
On 3/14/2020 at 11:26 AM, Wikarik said:

proptrading jest ciekawy bo daje 2 opcje jakby. Jedna to zatrudniają Cię jako tradera i codziennie latasz do biura, dostajesz biuro, narzędzia , kapitał firmy i handlujesz, a druga automatyczna /zdalna współpraca coś jak tu prop-trading.pl

Czytam o tym ostatnio i jak się skończy tej sajgon z koronawirusem to sobie uzbieram trochę siana i spróbuję

Ja właśnie w maju kupuję u nich swoją pierwszą strategię automatyczną, długo obserwowałam, ale już chce konkretnie coś, a nie tylko gadać.

Maciuś
Maciuś
W dniu 29.04.2020 o 10:02, Trzcinka napisał:

Ja właśnie w maju kupuję u nich swoją pierwszą strategię automatyczną, długo obserwowałam, ale już chce konkretnie coś, a nie tylko gadać.

mi jeszcze trochę brakuje kasy przez tą całą koronaściemę ale od czerwca również zaczynam współpracować z Properly :)

Wikarik
Wikarik

co to znaczy koronaściema? Nie wierzysz w to, ze ludzie umierają czy co?

A co do tradingu to wchodzę w ten automat i jeszcze znalazłem jeden inny, ale dopiero kolega go testuje więc za jakieś 2-3 miesiące bede wiedzieć jak wyniki

Maciuś
Maciuś
W dniu 2.05.2020 o 18:18, Wikarik napisał:

co to znaczy koronaściema? Nie wierzysz w to, ze ludzie umierają czy co?

A co do tradingu to wchodzę w ten automat i jeszcze znalazłem jeden inny, ale dopiero kolega go testuje więc za jakieś 2-3 miesiące bede wiedzieć jak wyniki

Ludzie umierają codziennie i większej skali na inne choroby i nie ma takiej pompki jak teraz. Jest to na pewno po coś wywołane tylko jeszcze nie widać po co ale niebawem się na pewno dowiemy o tym. 
U mnie niebawem startuje pierwsza strategia w Properly także zobaczymy jak się będzie sprawować :) Jeżeli chcesz dołączyć to zapraszam bit.ly/r_properly

Marek
Marek
14 godzin temu, Maciuś napisał:

Ludzie umierają codziennie i większej skali na inne choroby i nie ma takiej pompki jak teraz. Jest to na pewno po coś wywołane tylko jeszcze nie widać po co ale niebawem się na pewno dowiemy o tym. 

Ludzie umierają na choroby na ktore znane jest leczenie, Korona  jest wciąż enigmą i jest w 25% przypadkow wyrokiem smierci stad ta "pompka".

Wikarik
Wikarik

@Marek no tak, to racja, to wciąż coś na co nie ma leku, ale zastanówmy się - na raka jest? Nie ma. Jest masa terapii, leków, chemii, ale nic co było całkowicie skuteczne, a ludzie umierają na większą skalę.

Ale fakt faktem, że koronawirus dużo w głowach pomieszał, zwłaszcza, ze nie wiadomo co jest prawdą, co nie, a fejków tyle że masakra.

Tymczasem wracając do tematu, mam już kupioną w tej firmie strategie czy automat na forex o nazwie F11 (tutaj są szczegóły znośnie opisane: http://www.prop-trading.pl/strategie-zautomatyzowane-od-czego-zaczac/ ) no i pierwsze dni już kilkadziesiąt EUR wpadło, aż mnie ciekawi co będzie dalej, i czy wytrzyma ten system 2-3 lata np czy więcej, bo się wkręcam nawet.