Jump to content
Marcinchudy
Marcinchudy

Jak zaistnieć w internecie

Recommended Posts

Marcinchudy
Marcinchudy

Witam,
W ostatnich czasach coraz więcej firm przenosi się do internetu. Właśnie zastanawiam się nad przeniesieniem swojej działalności mimo, że działam obecnie lokalnie. Branża rzeźba i wyroby z drewna. Obecnie w ogóle nie mam nic w internecie. Co polecicie, żeby w miarę szybko i skutecznie zaistnieć w sieci? 

Share this post


Link to post
Lembicz.pl
Lembicz.pl

Strona internetowa + Facebook i Instagram 🙂 Jak chcesz tanio, to zacznij od Facebooka i Instagrama (za darmo), a z czasem przejść do strony połączonej ze sklepem internetowym i $ będzie leciał. Na takie produkty (zakładając że robisz je dobrze) powinno być zainteresowanie. Wykonuję tworzenie stron www, ale mając ograniczone środki zacznij od FB i Instagrama.

Share this post


Link to post
tom
tom

Tak jest, strona internetowa i do tego najpopularniejsze media społecznościowe, czyli Facebook i Instagram. Tylko pamiętaj, żeby od samego początku zadbać o grafiki na media społecznościowe. Nie może być to słabej jakości. Jeżeli nie masz budżetu to sam postaraj się zadbać o to, żeby grafiki były najlepsze z tych jakie możesz sam wykonać. Nie lekceważ tej kwestii, szczególnie na socjalach. To się okupi. Co dotyczy strony internetowej, to na dzień dzisiejszy jest dużo narzędzi na których możesz sam stworzyć dosyć ładną stronę. Jeżeli masz jeden rodzaj towaru to na początek nie potrzebujesz jakiejś mega zaawansowanej strony, wystarczy zwykła stronka z kilkoma podstronami i danymi kontaktowymi. Jakiś czas temu gdy też potrzebowałem strony do swoje biznesu, kolega polecił bardzo dobry kreator stron, w którym na gotowym szablonie możesz zrobić swoją stronę, zmieniając głównie tylko teksty i grafiki. A to chyba każdy potrafi :) Link: Kreator Stron WWW - Darmowe strony internetowe z RWD - WebWave (webwavecms.com) , sprawdź, jest szansa że Tobie wystarczy

Share this post


Link to post
Piotr99
Piotr99

W Twoim przypadku postawienie niewielkiego sklepu internetowego w sieci i połączenie go z Facebookiem i Instagramem będzie najlepszym rozwiązaniem. Marketing internetowy obecnie ma bardzo dużą siłę i konsumenci coraz częściej robią przez niego zakupy. Pomyśl o dobrze zaplanowanym content marketingu oraz nad treściami, które zachęcą potencjalnych kupców do nabycia twoich produktów. Jeżeli sam nie jesteś w stanie tego dopiąć i kiepsko działasz w internecie - znajdź odpowiednią dla siebie agencję marketingową, która zadba o Twój sklep i Twój wizerunek w sieci. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...