Skocz do zawartości
Karolina647
Karolina647

Czy oklejanie witryn to dobra reklama?

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina647
Karolina647

Hej! Czy uważacie, że oklejanie witryn to dobra reklama? I warto w to jeszcze inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
farn
farn

Oczywiście, takie rzeczy wpadają w oko. Ogólnie wszystkie rzeczy jakie robicie, by wyróżnić swoja firmę mają znaczenie. W naszym przypadku bardzo ważna okazała się produkcja naszych własnych, autorskich wzorników. To zadanie zleciliśmy firmie Scaffo https://scaffo.com/oferta/wzorniki/wzorniki-ksiazkowe/ . Oni od lat zajmują się produkowaniem wzorników kolorów, w tym samym projektem na podstawie naszych wytycznych i są w tym specjalistami. Nie jedna osoba nam ich rekomendowała i my także możemy ich szczerze polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
romi
romi

No jasne. Mamy kilka oddziałów naszego sklepu w mieście i każdy ma oklejona witrynę. Dopóki wygląda to dobrze, to czemu nie? Tylko o wykonanie takiego oklejenia zwróćcie się do faktycznie dobrej formy, żebyście nie wyszli z fuszerką. W naszym przypadku oklejenie wykonała firma Mulberry z Ząbek http://mulberry.com.pl/grafika-na-witrynach/ i zdecydowanie możemy ich polecić. Zlecenie wykonali w ustalonym terminie, wyszło naprawdę elegancko, witryna przyciąga uwagę, jest dokładnie taka, jaką chcieliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
brem
brem

Tak, jest to jakiś rodzaj reklamy, który zachęca klienta do wejścia do środka i skorzystania z naszych usług. My mamy grafiki na witrynach, ale oklejaliśmy także nasze samochody służbowe - taki rodzaj marketingu również się sprawdza. Obie te prace wykonała jedna firma, drukarnia cyfrowa i offsetowa - Intro-Graf https://intro-graf.pl/oklejanie-witryn-i-pojazdow/ ze Środy Śląskiej. Oni wykonali kawał dobrej roboty, grafiki są idealnie wykonane, nadruki są widoczne, nasze logo i najważniejsze informacje są pokazane w sposób odpowiedni, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Michal80
Michal80

Ja myślę, że to ciekawa forma reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...