Skocz do zawartości
Kabanos

Jak odzyskać długi?

Polecane posty

Kabanos

Ja wolałbym windykację nie wirtualną. Mam klienta z fakturami przeterminowanymi o  3 miesiące. Pora z tym coś zrobić, ale nie wiem od czego zacząć. Do tej pory wysyłałem mu wezwania do zapłaty. Czy muszę iść od razu do sądu, czy mogę zgłosić się do komornika? Jak to wygląda w praktyce? 

Magdaa

Jeżeli wezwania nie pomagają to pozostają dwie opcje:

1. Nawiązanie współpracy z firmą, która się do dłużnika pofatyguje. Nie są to raczej duże firmy windykacyjne, które dzwonią lub wysyłają listy. Dobrym pomysłem może być współpraca z biurem detektywistycznym. Na stronie biura TRAP widziałam taką ofertę.

2. Skierowanie sprawy na drogę sądową. Po nakazie zapłaty do komornika. Koszty niewielkie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Jak zacząć grać na giełdzie?

Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej o inwestowaniu na giełdzie, a tym czasem ty pustki. Mam trochę oszczędności i chciałbym zainwestować. Ale nie mam pojęcia o giełdzie. Ktoś może wyjaśnić osobie całkowicie zielonej, od czego zacząć? I gdzie się zwrócić? Oczywiście wiem, że to niesie z sobą ryzyko. Jednak chciałbym postawić swoje pierwsze kroki. 

w GPW - Giełda Papierów Wartościowych

• Pozyskiwanie nowego klienta

witam. Na wstępie informuje że pytanie skierowane jest do osób które otwierają biznes A w zasadzie już  go otworzyli. Wiemy jak trudna sprawa jest pozyskanie nowego stałego klienta. Mając firmę która słabiej lub lepiej utrzymuje się na rynku ILE JESTEŚ W STANIE DAC RABATU DLA KLIENTA KTÓREGO JA CI PRZYPROWADZILEM i ILE JESTEŚ W STANIE ZAPŁACIĆ ZA TAKI MARKETING SWOJEJ FIRMY ŻEBY KLIENT KTÓRY JEST ODE MNIE CZYLI DOWIEDZIAŁ SIĘ O TWOJEJ FIRMIE DZIĘKI MNIE. To są dwa pytania dzięki którym próbuje rozwiązać problemy braku klientów w nowych dzialalnosciach wchodzących na rynek. liczę na odpowiedzi z Waszej strony i z góry dziękuję.   

w Marketing i Reklama

• Jaki kurs warto zrobić

Witam. Jaki kurs , szkolenie warto zrobić , po których można znależć dobrze płatną pracę? lub rozpocząć biznes z tym kursem związanym? 

w Ogólnie o biznesie