Jump to content
Martynika

Promocje bankowe

Recommended Posts

Martynika

Czy śledzicie promocje bankowe? Co jakiś czas banki robią promocję i np za wyrobienie karty i kilka transakcji, dostaje się kasę, albo jakieś gadżety. Są specjalne strony na których śledzą aktualne promocje. Korzystaliście kiedyś z takiej bankowej promocji? Może warto dzielić się informacjami na temat takiego działania banków?

Edited by Martynika

Share this post


Link to post
AsiaPL

Nie każda promocja jest warta rozważenia. Ponieważ często warunki jakie trzeba spełnić, "przewyższają" sam bonus. Kwestia znalezienia korzystnych ofert.

Share this post


Link to post
shane33

peko bp ma jakąś http://shane33.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1394&idDistributor=246676

 

Share this post


Link to post
Ddroz

Ostatnio słyszałam, że Millennium daje 200zł za otwarcie konta

Share this post


Link to post
ogienek

Ja śledzę na bieżąco promocje bankowe, gdyż można na nich nieźle zarobić ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Konta bankowe

   Ciągle słyszy sie o podwyżkach usług w bankach. Czy sa obecnie jakies zupełnie darmowe konta bankowe? 

   in Ogólnie o biznesie

  • Stoisko z perfumami- czy to się opłaca?

   Nie raz widziałam w centach handlowych stoiska z tanimi perfumami, będącymi ponad 10 dziesięciokrotnie tańszymi zamiennikami tych markowych. Taki biznes nie wymaga raczej zbyt wielkiego wkładu finansowego, dlatego zastanawiam się, czy warto byłoby zająć się sprzedażą takich produktów. Obawiam się jednak konkurencji, zwłaszcza internetowej, znalazłam w sieci m.in, ofertę e-perfumerii https://perfumy.pl/firm-pol-11-Giorgio-Armani.html gdzie oryginalne perfumy i wody toaletowe znanych na całym świecie producentów są oferowane w mega atrakcyjnych cenach. Tak więc opłaca się sprzedawać zamienniki czy raczej nie?

   in Pomysł na biznes

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • kasza jaglana czy gryczana?

   Która kasza waszym zdaniem jest zdrowsza? Kasza jaglana czy gryczana? 

   in Misz Masz

  • Reklama/marketing wewnątrz swojego sklepu internetowego czy strony www

   Dlaczego by nie prowadzić marketingu wewnątrz swojej witryny  Narzędzie:  https://www.callchat.pl/   posiada przydatne funkcje do przeprowadzenie wspomnianego marketingu w swoim sklepie czy stronie www. 1) czat, dzięki któremu perfekcyjnie wręcz obsłużysz klienta. 2) telefon/słuchawka na stronę -  wiele osób nie lubi pisać, preferując kontakt tel. Klient podaje swój numer i aplikacja automatycznie oddzwania wciągu 25 sekund 3) akcje automatyczne. Możliwość ustawienia informacji (wysuwającej się) np. kiedy był ostatni zakup w sklepie, ile osób odwiedziło dziś sklep.... itd. To niesamowicie uwiarygadnia sklep. Zaproszenia do rozmowy lub popup z x komunikatem np. rabatem/wyprzedażą....... 4) CRM, wszystkich klientów będziesz mieć w jednym miejscu. Narzędzie daje możliwość sprzedaż już pozyskanym klientom  Jeśli chcesz prowadzić skuteczny marketing na swojej stronie, kliknij w poniższy link i zarejestruj się: https://www.callchat.pl/ Czat można uruchomić na dowolnej stronie czy sklepie internetowym oraz są udostępnione wtyczki: wordpress, joomla, prestashop, magento, opencart..... Na poniższej stronie znajdziesz informacje jak zaimplementować czat na Twojej stronie czy sklepie internetowym: https://www.callchat.pl/strona/pomoc 

   in Reklama w internecie

×