Skocz do zawartości
Martynika

Konta bankowe

Polecane posty

Martynika

W jakich bankach macie konta osobiste, czy firmowe? Jakie są ich zalety i wady? Ja zamierzam zmienić bank, bo moje konto przestało mnie zadowalać. Do niedawna miałam wszystko darmowe, a teraz ciągle jakieś opłaty. A to za wypłatę z bankomatu, a to za prowadzenie konta. A chcąc wziąć kredyt i tak musiałabym udać się gdzie indziej, bo w moim banku warunki nie są najlepsze. Jakie konto polecacie?

irek711

Żeby uniknąć opłat i komplikacji mam kilka kont założone .  Jedno do zleceń stałych przelewów internetowych itp. drugie do którego mam konto oszczędnościowe z oprocentowaniem i  kartę za free, trzecie w pocztowym żeby móc gotówkę wpłacić bez opłat

Martynika

I nie masz w nich żadnych opłat? Pochwal się co to za banki? Ja wolałabym mieć max dwa konta. Przy trzech mogłabym zapomnieć, gdzie, ile przelewów obowiązkowo, żeby nie ponosić opłat. Ale nie wiem, na jakie się zdecydować.  Zależy mi, żeby była bankowość elektroniczna. Bank pocztowy tego nie ma, prawda? 

irek711

Zaczynałem od Getin banku . Najpierw wszystko było za free. Jak wprowadzili opłaty za kartę i procentowo za wypłaty we wpłatomatach zlikwidowałem kartę . Tam mam zlecenia stałe i jakieś przelewy za zakupy w necie robię . Żeby wpłacać gotówkę to Założyłem pocztowe zawsze darmowe . Bankowość elektroniczna do niego jest i wpłaty na poczcie co prawda ale też za free . Do trzymania większej gotówki mam konto w nest banku . Tam mam oszczędnościowe co prawda szału nie ma ale koło 2% bez żadnych dziwnych lokat   i kartę za free bez robienia transakcji . Wcześniej miałem jedno w mbanku ale odkąd zaczęli punkty obsługi zakładać to i jakieś dziwne zasady zaczęli wprowadzać 

AsiaPL

Przez lata byłam w mBanku, ale to niestety nie jest już to, co było. Zmieniłam na Nest Bank i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Kasia

Ja od lat jestem w ING i jestem zadowolona. Jedyny minus (moim zdaniem) że zaczyna być to bank typowo dla młodych, którzy potrafią robić przelewy przez internet, bo każda wizyta w okienku (poza jedną w miesiącu) jest płatna. Mnie to nie przeszkadza osobiście, bo i tak potrafię zrobić wszystko przez internet i wypłacać z bankomatów, ale starsi ludzie (np. moja babcia) mieli by już problem. Problem mnie nie dotyczy, ale i tak uważam takie zachowanie trochę nie w porządku. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się