Jump to content
Martynika
Martynika

Konta bankowe

Recommended Posts

Martynika
Martynika

W jakich bankach macie konta osobiste, czy firmowe? Jakie są ich zalety i wady? Ja zamierzam zmienić bank, bo moje konto przestało mnie zadowalać. Do niedawna miałam wszystko darmowe, a teraz ciągle jakieś opłaty. A to za wypłatę z bankomatu, a to za prowadzenie konta. A chcąc wziąć kredyt i tak musiałabym udać się gdzie indziej, bo w moim banku warunki nie są najlepsze. Jakie konto polecacie?

Share this post


Link to post
irek711
irek711

Żeby uniknąć opłat i komplikacji mam kilka kont założone .  Jedno do zleceń stałych przelewów internetowych itp. drugie do którego mam konto oszczędnościowe z oprocentowaniem i  kartę za free, trzecie w pocztowym żeby móc gotówkę wpłacić bez opłat

 

Share this post


Link to post
Martynika
Martynika

I nie masz w nich żadnych opłat? Pochwal się co to za banki? Ja wolałabym mieć max dwa konta. Przy trzech mogłabym zapomnieć, gdzie, ile przelewów obowiązkowo, żeby nie ponosić opłat. Ale nie wiem, na jakie się zdecydować.  Zależy mi, żeby była bankowość elektroniczna. Bank pocztowy tego nie ma, prawda? 

Share this post


Link to post
irek711
irek711

Zaczynałem od Getin banku . Najpierw wszystko było za free. Jak wprowadzili opłaty za kartę i procentowo za wypłaty we wpłatomatach zlikwidowałem kartę . Tam mam zlecenia stałe i jakieś przelewy za zakupy w necie robię . Żeby wpłacać gotówkę to Założyłem pocztowe zawsze darmowe . Bankowość elektroniczna do niego jest i wpłaty na poczcie co prawda ale też za free . Do trzymania większej gotówki mam konto w nest banku . Tam mam oszczędnościowe co prawda szału nie ma ale koło 2% bez żadnych dziwnych lokat   i kartę za free bez robienia transakcji . Wcześniej miałem jedno w mbanku ale odkąd zaczęli punkty obsługi zakładać to i jakieś dziwne zasady zaczęli wprowadzać 

Share this post


Link to post
AsiaPL
AsiaPL

Przez lata byłam w mBanku, ale to niestety nie jest już to, co było. Zmieniłam na Nest Bank i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Share this post


Link to post
Kasia
Kasia

Ja od lat jestem w ING i jestem zadowolona. Jedyny minus (moim zdaniem) że zaczyna być to bank typowo dla młodych, którzy potrafią robić przelewy przez internet, bo każda wizyta w okienku (poza jedną w miesiącu) jest płatna. Mnie to nie przeszkadza osobiście, bo i tak potrafię zrobić wszystko przez internet i wypłacać z bankomatów, ale starsi ludzie (np. moja babcia) mieli by już problem. Problem mnie nie dotyczy, ale i tak uważam takie zachowanie trochę nie w porządku. 

Share this post


Link to post
Ddroz
Ddroz

Ja mam konto osobiste w Millennium i jestem bardzo zadowolony, bo nie płacę praktycznie za nic.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...