Skocz do zawartości
Elżbieta

Mailing

Polecane posty

Elżbieta

Czy wasze firmy stosują mailing, jako formę przyciągnięcia klientów? Czy uważacie, że to działa? To najstarsza forma reklamy w internecie. Osobiście nie jestem do niej przekonana. ALe może macie inne doświadczenia? A może jako klienci, czytacie takie maile i zaglądacie na reklamowane strony? 

Martynika

U mnie wysyłamy tylko do stałych klientów newsletter.  Myślę, że taki marketing już się nie sprawdza. Sama jak zaglądam na pocztę, to od razu wysyłam tego rodzaju wiadomości do kosza. Rzadko się zdarza, żeby któraś z nich zachęciła mnie tytułem do przeczytania. Na dodatek większość maili nie trafi do właściwych adresatów. Mam w adresie swoje imię, a dostają np maile o środkach na potencję dla mężczyzn. Z tytułem: musisz to zastosować. No raczej słabo. A słowo musisz od razu mnie odrzuca i wiadomość ląduje w koszu. 

GALAXY

Wykonuję zdjęcia produktów na stole bezcieniowym. 

Kraków, tel. 601-216-664

DSC_7714 a.jpg

0 DSC_9778.jpg

0+zestaw.jpg

1 DSC_2913.jpg

1 DSC_3548.jpg

1 DSC_7655.jpg

1 DSC_8506 10x15.jpg

1 DSC_9582.jpg

1 DSC_9647.jpg

1 zestaw.jpg

2 zestaw.jpg

3 DSC_3499.jpg

5 DSC_5188.jpg

A1 zestaw.jpg

Michał Jezierski

Mailing działa, tylko musi być odpowiednio opracowany.

Przede wszystkim istotna jest lista, którą się posługujesz. Ponadto tytuł i treść.

Nie może być sytuacji, które opisała Martynika, bo to na pewno nie zadziała.

Trzeba pamiętać o grafice, odpowiednim ułożeniu treści, wadze maila, linkach prowadzących do dalszych informacji. 

Nie bez znaczenia jest dzień i godzina wysyłki. 

Oczywiście przed wysyłką trzeba zrobić próbę i sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak powinno. 

Mateo1982

Ogólnie skuteczność otwierania maili drastycznie spadła. 

Ważne jest komunikować się odpowiednim językiem i nie wysyłać spamowych wiadomości.

Każde źródło pozyskania klienta jest dobre.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się