Skocz do zawartości
Martynika

Opiekunki osób starszych

Polecane posty

Martynika

To chyba najczęściej spotykany zawód dla kobiety, wyjeżdżającej do pracy za granicę. Wiele moich koleżanek pracuje w ten sposób. Macie takie doświadczenia? Znacie agencje, które wysyłają pracowników do pracy jako opiekun? Jak oceniacie współpracę z nimi? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Szkolenie okresowe dla pracowników służb BHP

Dzień dobry, 
      w dniach 12-15.11.2018 we Wrocławiu odbędzie się szkolenie okresowe dla pracowników służ BHP. 
      Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności w zakresie bhp. 
      Szkolenie trwa 32 godziny lekcyjne. 

Więcej szczegółów: 
      http://oswiata.wroc.pl/ku...-sluzb-bhp.html

w Biznes oferty

• Pośrednik w sprzedaży produktu za granicę

Witam, Jestem przedstawicielem spółki zajmującej się wyrobem produktów z litego drewna.  Szukam pewnego i uczciwego pośrednika w handlu zagranicznym. Chodzi o pozyskanie klientów poprzez promocję oraz uzyskanie stabilnego rynku zbytu na jeden z wyrobów. Produkt jest nowoczesny oraz unikalny, ponieważ został zrobiony w złożonym procesie technologicznym. Zainteresowanych zapraszam do wysyłania maili: vinci.bisnes@gmail.com lub na prywatnej. Pozdrawiam, Drew3D

w Import/Eksport

• Export towaru za granicę szukam odbiorcy

Heya, Szukam odbiorców napoi coca - cola na rynku zagranicznym np Niemcy. Dostawa pod wskazany adres. Konkurencyjne ceny. 

w Import/Eksport

• Innowacyjne metody pracy

A czy słyszeliście o innowacyjnych metodach badań, produkcji dzięki nowoczesnej technologi zwanej robotyką?. Nie długo będą za nas roboty, niektóre wykonywać czynności, które do tej pory nie były możliwe. Zerknij na temat tutaj; https://cshark.com/ myślę, że taki temat dla niektórych może się przydać do realizacji różnych badań.

w Ogólnie o biznesie

• Ehh chyba będę brał rozwód szukam adwokata z Jastrzębie-Zdrój

Cześć chciałbym się podzielić z wami nieciekawą sytuacją jaka mnie spotkała. Mianowicie poślubiłem moją ukochaną kobietę pieć lat temu, przez pierwsze 3 lata wszystko było okej ale w pewnym momencie ten czar miłości prysnął przestaliśmy czasami ze sobą rozmawiać. Ja nie mogę jej o nic spytać ostatnio nawet przestała do mnie mówić a pare tygodni temu 😥 znalazłem w jej telefonie smsy z podtekstem erotycznym od jakiegoś gościa, wtedy powiedziałem że mam dość zrobiłem jej afere i ona przyznała że sypia z innym i chyba chce rozwodu jestem rozłamany i chyba nie mam wyboru mianowicie jeżeli chodzi o rozwód. Ja już jej nie kocham i chyba dzisiaj/ewentualnie skorzystam z adwokata i biorę rozwód mam poprostu dość że kobieta którą kochałem mnie zdradziła uważam że jest to lekkie przegięcie pały. A co do tego adwokata znacie może kogoś ciekawego w Jastrzębiu Zdrój ? Bo ja zbytnio nie sprawdzałem jeszcze co i jak. 

w Misz Masz