Skocz do zawartości
Martynika

Opiekunki osób starszych

Polecane posty

Martynika

To chyba najczęściej spotykany zawód dla kobiety, wyjeżdżającej do pracy za granicę. Wiele moich koleżanek pracuje w ten sposób. Macie takie doświadczenia? Znacie agencje, które wysyłają pracowników do pracy jako opiekun? Jak oceniacie współpracę z nimi? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

w Marketing i Reklama

• Gdzie szukać firm / osób, które pozyskają klientów do firmy?

Witam, Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie. Czy ktoś zna jakieś miejsca (fora) lub firmy gdzie mogę pozyskać osoby, które będą pozyskiwać klientów w zamian za % od pozyskanego klienta? Dzięki!

w Marketing i Reklama

• Poszukuje osób które sprzedają na ebay allegro

Witam serdecznie forumowiczow.Szukam osób sprzedających na allegro,ebay.Mam trochę ciekawych produktow na których można  zarobić.Najlepiej jak jest ktoś ze slaska okolice Katowic.Podrzucam towar nie wykladasz ani grosza i zarabiasz prowizja wysoka nawet 50/50 przy zaangażowaniu.Odliczamy koszty a dochodem dzielimy się na równo.

w Biznes oferty

• Szukam pracy - chętnie Warszawa

Pewnie historia jakich wiele, ale muszę to z siebie wyrzucić, bo tak naprawdę nie mam komu o tym opowiedzieć.

Wyznaję, że nie mam pracy, cierpię na chroniczny i nieustępujący brak kasy, ostatnia propozycja od pracodawcy dotyczyła koszenia rowów przy krajowej ósemce własną kosą spalinową (za zwrotem kosztów paliwa), której nie posiadam, w lodówce mam resztkę masła i 2 jajka, oprócz tego zjadłem już wszyściusieńko, ostatniego papierosa wypaliłem godzinę temu, w portfelu 0,60 zł, a jak chciałem zadzwonić do siostry po pożyczkę to się okazało, że mam 0,25 zł na karcie. Wysłałem jej maila, ale nie wiem, kiedy odbierze.

Z tą robotą w Polsce wcale nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać... GUS, NBP i TVP nie mówią prawdy.

w Ogólnie o biznesie

• Biuro nieruchomości z Łodzi podejmie współpracę.

Biuro Nieruchomości SDOM z Łodzi chętnie podejmie współpracę z firmami, inwestorami, firmami budowlanymi z Łodzi i okolic. Potrzebujesz kogoś kto zajmie się sprzedażą lub wynajmem Twoich nieruchomości? Szukasz terenów inwestycyjnych? Zapraszamy do współpracy. wiktor@sdom-nieruchomosci.pl Tel. 600 606 257

w Oferty Usługi