Skocz do zawartości
Martynika

Mieszkanie Toruń

Polecane posty

Martynika

Szukam trzy lub czteropokojowego mieszkania w Toruniu. Najlepiej kamienica lub blok czteropiętrowy. Blisko starówki, w okolicy, gdzie są parki i miejsca rekreacji dla dzieci. Odpadają dzielnice za Wisłą i Rubinkowo. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Szukam inwestora na zakup spółek z finansowaniem.pilne !

Witam, Szukam inwestora na zakup spółki z finansowaniem.Do sprzedaży 2 spółki medyczna i prawnicza(specjalistyczne z kontraktami) Na 1 spółkę można uzyskać finansowanie 3-5milionow złotych natomiast na do 10-15Milionow złotych. Realizacja do 15 stycznia.  Spółka kosztuje 180tys- dogadany jestem w ten sposób iż koszty początkowe to 75 tys reszta na depozyt notarialny,natomiast druga spółkę zakupimy po uzyskaniu finansowania z pierwszej(druga spółka kosztuje 450tys ) Oczywiście proponuje wspólne dalsze zainwestowanie pieniędzy z finansowan. Temat pilny do realizacji w tylko w tym tygodniu.   Kontakt 723 588 558

w Szukam inwestora

• Gdzie teraz po OC?

Ktoś z Was może niedawno ubezpieczał auto? Kończy mi się w grudniu ubespieczenie OC  i nie mam pojęcia które towarzystwo ubezpieczeniowe wybrać, teraz płacę bardzo dużo za OC

w Misz Masz

• Portal internetowy opiniujący hotele i miejsca noclegowe.

Szukasz biznesu, który może ruszyć z miejsca i nie wymaga dodatkowego wkładu pieniężnego ? Otóż mam do sprzedania portal opiniujący hotele i miejsca noclegowe - www.polecamhotel.pl Cena jaką pragnę uzyskać to tak na prawdę symboliczne 3000 zł dzięki którym otrzymujesz :   - portal z bardzo mocną domeną .pl - Jesteś jedynym właścicielem portalu - Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administratora - adres pocztowy biuro@polecamhotel.pl - portal działa od niedawna i bez adwordsów ma już pierwsze dodane obiekty   Zapraszam do kontaktu - maripo1738@o2.pl lub pisać priv

w Szukam pomysłu na Biznes

• Gdzie kupujecie perfumy?

Lubię oszczędzać. Ale lubię równie dobrze ekskluzywne produkty.  Dlatego chętnie wypatruję promocji i zauważyłam ,że niektóre rzeczy taniej można kupić przez Internet. Np. perfumy, zerknijcie: https://perfumy.pl/firm-pol-62-Marc-Jacobs.html , moim zdaniem są oryginalne. Może ktoś z Was już kupował zresztą w tym sklepie lub też znacie inne miejsca gdzie porządne perfumy da się kupić w niewygórowanej cenie? Oczywiście chińskie centra handlowe odpadają. Tam nie ma markowych rzeczy, nie oszukujmy się;)

w Misz Masz

• Gdzie zakupie taniego i solidnego smartwacha

Witajcie otóż planuje zakupić takowego smartwacha/zegarek który trafiłby w moje gusta niedawno przeglądałem fora internetowe w których wyraźnie ludzie polecali nowy sklep Bosti w którym wybór zegarków jest naprawdę szeroki. I tutaj nasuwa się moje pytanie do was czy ktoś z was może korzystał z oferty tego sklepu ? Dokonał zakupu jakiegoś zegarka ? A i jeszcze jedno gdzie mógłbym przyjrzeć się takowemu sklepowi posiadają oni może jakąś witryne internetową?

w Oferty Towar